Hakkımızda

1BABA1ANNE 1CİMCİME

Zaman çok hızlı ilerliyor ve biz yaşlanmaya başlıyorduk 🙂  Evlenmeden önce hep hayalini kurduğumuz çocuk özlemi hiç ummadığımız bir anda kendini gösterdi. 02.12.2010 yılında başladı maceramız , onun o minnacık vücudunu görünce çok etkilendik ve bir süre etkisinden çıkamadık. Çocuğumuz olacağını kimseye söyleyemedik, söylediklerimizde aynı bizim gibi şaşkındılar. Beklemedikleri bir haberdi. Zaman ilerledikçe onun elleri, kolları gelişiyordu. Her doktor kontrolüne gittiğimizde önce fotoğraf çeker daha sonrada vidyosunu çekerdik. Hayat ona göre çok güzeldi ,bizimle olacağı günü belki dört gözle bekliyordu ve iyi ki de gelmiş hayatımıza minik cimcimemiz. Kızımız olacağını kimseye söylemedik 6 ay , herkes soruyordu, hatta Burcu1anne’nin karnına bakıp’ aaa erkek olacak ‘ diyenler bile olmuştu.

Burcu1anne,her gün yazmaya başlamış ,defterler çoğalıyordu. Cimcime için bir dosya bile hazırlamıştı. Batuhan1baba her fırsat bulduğunda fotoğraf çekiyordu. Haftaların artık çok hızlı geçmesinden sonra artık isim arayışına girilmiş ve artık sonuca varılması gerektiğine karar vermiştik. Adımız İPEK olacaktı.Artık 37. Hafta gelmiş ve Burcu1anne izine çıkmış evinde 1 hafta kızıyla son hazırlıklarını yapmaya devam ederken odamız hazırlanmış, kıyafetlerimiz yıkanmış, ütülenmiş, dolaba asılmıştı. İşte o artık ‘Anne ben geliyorum’ dediği saatler 25.07.2011 01:30 du, tam 7 saat çekti Burcu1anne bu sancıları. Sabaha kadar dayandı ve saniyeleri saymaya başladı.Batuhan1baba’yı uyandırmak aklına bile gelmedi. Sabah artık Batuhan1babanın ısrarı üzerine hastaneye gidildi ,kontroller yapıldıktan sonra sezeryana karar verildi ve 2 saat sonra doğmuştu İpek1cimcime…

www.ailemerkezi.com işte bu defterlerin çoğalmasından dolayı ortaya çıktı. Artık İpek1cimcime burada anlatılacak.Burcu1anne meraklı, gezmeyi ,fotoğraf çekmeyi çok seven bir anne. Röportaj bölümünde anneler ile söyleşiler yapıp, anne-çocuk için herşeyin en güzelini yapmaya çalışıyor.Batuhan1baba teknolojiye çok düşkün, fotoğraf çeken, gezmeyi çok seven bir baba. Bebekler için teknolojiyi takip edip nelerin onlar için uygun olduğunu araştırıp anne ve anne adaylarını bilgiler veriyor. Dr. Kağan Kocatepe’nin katkılarıylada Hamilelik Hurafeleri dizisini yayınlıyor.

Eylül 2014 itibari ile Youtube kanalımız açılmıştır. Firmalar ile çekimler yaparken, katılmış olduğumuz etkinlikler, lansmanların da çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Bu tür çekimleriniz için de bizlere ulaşabilirsiniz. Çekimlerimizi izlemek isterseniz Youtube Kanalımıza herkesi bekliyoruz. Obone olmayı unutmayın !

İşte biz böyleyiz, şimdilik üç kişilik olan ailemiz hayata tutunup, bir şeyler yapmaya çalışıyor. Bizi takip ettiğiniz ,yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyoruz.

Burcu1anne                                Batuhan1baba                               İpek1cimcime

 burcu@ailemerkezi.com

batuhan@ailemerkezi.com

merhaba@ailemerkezi.com

https://www.youtube.com/user/1b1atv

 

 

4 yorum

Bir cevap yazın