İyi ki Doğdun Kartal

İyi ki Doğdun Kartal

31 Ocak 2023 0 Yazar: Burcu Öğünlü

07.01.2016…

Yıllar nasıl da çabuk ve hızlı geçiyor değil mi? Sen ne zaman büyüdün de 7yaşında oldun. Bizim için Ocak ayı aslında biraz kötü geçiyor . 1yaş doğum günümüz sonrasında maalesef dedemizi kaybetmiştik. Hayat gerçekten biran da değişmişti. Kartal 1 yaşındaydı ve dedesi onu gerçekten çok seviyordu. Hiç yorulmadan iki büklüm olup onu yürütmeye çalışırdı.Ahhh ahh gerçekten hiç beklenmeyen bir ölüm olmuştu bizim için .Mekanı cennet olsun , Allah rahmet eylesin.

Bu yüzdendir ki biz hep doğum günümüzü 1 hafta sonra kutluyoruz bu senede öyle oldu. 7 Ocak haftasonuna denk gelmişti eee bizde dedik ki o zaman kuzenlerinle beraber tiyatroya git, gez, bowling oyna, yemek ye. Çokta iyi yapmışız çok eğlenmişlerdi .

Güzel bir hafta sonunu geçirdikten sonra artık babanne,anneanne, dayı,yenge, hala, enişte de gelsin hep birlikte de kutlayalım dedik ve toplandık. Amongus pastası istediği için İpek, Kartal ve ben birlikte pastamızı hazırladık. Muzlu, fındıklı ,kremalı bir pasta yaptık. Gerçekten çok güzel oldu. Bir de printerdan çıktı aldık, keşke daha fazla figür çıkartsaymışız diye düşünmedim değil. Öyle çok fazla birşey hazırladım amongus parti malzemeleri zaten hiç yok, renkli ürünler alıp üzerlerine etiket yapıştırarak parti temamızı az da olsa belirledik. Güzel ve eğlenceli oldu ama çok kalabalık olduğu için Kartal fotoğraf çektirme konusunda maalesef huysuzluk çıkardı ,ailece bir fotoğrafımız bile yok maalesef. Olsun yapacak birşey yok , Allah uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin inşallah. Çocuklarımıza başarı versin. Güzel bir yıl olsun inşallah.