YEŞEREN KALEM

YEŞEREN KALEM

6 Ocak 2023 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Yeşeren Kalem nedir? Nasıl alabilirim? Nereden bulabilirim?

Uzun zamandan beri bu konuda araştırıyorum ama hep yarıda kalıyordu. Eee doğum günleri yaklaşıyorken artık yeşeren kalem tekrar gündemimize geldi. Kartal’ın sınıf arkadaşları için ne hediye alabilirim, ne dağıtabilirim diye düşünürken artık okuma yazmaya başladılar, işte tam da yeşeren kalem artık gelmeli dedim ve internette dolaşırken direk Yeşeren Kalem sitesine girdim ve siparişimi verdim.

Siteye girdiğinizde çok fazla çeşit olduğunu göreceksiniz. Kalem, çiçek, paketleme çeşit çeşit farklı şeyler var .Ben de hemen siparişimi oluşturdum ama pek bir içim rahat etmedi ne diyeyim .Doğru olmak gerekirse sistem şu şekilde, ürünü ve adeti seçiyorsunuz, siparişi sonlandırıyorsunuz sonunda bir telefon numarası ve kişi iletiliyor .O numara ile iletişime geçiyorsunuz ve o kişi sizi yönlendiriyor.

Siparişimi verdim, ödemeyi yaptım fakat tek bir kötü tarafı sitede ücretsiz kargo yazmasına rağmen kargo ücreti talep edildi. Düzelteceklerini ilettiler ama bu şekilde devam ederlerse tepki alacaklarını da yazdım onlara. Ödemeyi yaptım, bekledim kargonun gelmesini. Ertesi gün mesaj geldi kargo bilgileri ile ama o gün öğleden sonra teslim edildi .Çok hızlı geldi ama kutunun kenarı açık olarak geldi. Allahtan içinden düşmemişler. Neyse ki benim siparişim çok hızlı bir şekilde geldi. Hızlı ve sizin talebinize göre özenle hazırlanıp sevk edildiği için tavsiye ediyorum. Bakmanızda fayda var .