İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Darıca Millet Bahçesi-Hobit Köyü

Darıca’da bir millet bahçesi yapılmış, Anadolu yakasında olanlar belki duymuş olabilir. Biz yeni keşfettik ve gerçekten çok beğendik, sizlerle de paylaşmak istedik. Özellikle içerisinde bulunan Hobit Köyü çocukların çok dikkatini çekiyor tabi fotoğraf çektirmek isteyenlerin de .

Düğün , nişan, doğum günü hatta baby shower fotoğraf çekimleriniz için gerçekten özel bir yer. Renk renk yapılmış hobit evleri bu alanın en vazgeçilmez yeri. Piknik yapabileceğiniz, oturma alanlarının olduğu, kumsalın ve geniş yürüyüş parkurlarının olduğu bir yer. Doğa ile iç içe olmayı özlediyseniz, yeşil görmek istiyorsanız büyük bir bahçe de mesafeli olarak oturabileceğiniz piknik masaları ile çocuğunuz parkta oynarken sizinde biraz dinleneceğiniz bir yer. Ara ara çeşmelerin olduğu, tuvaletlerin temiz olduğu, kafesinin ucuz olduğu bir yer. Tek büyük sorun bize park yerinin ortalıkta ,topraklı ve piknik alanına biraz uzak olmasıydı. 10dk kadar elinizdeki malzemeler ile yürüyorsunuz tabi hobit köyüne yakın olmak isterseniz. Otopark yakınında da piknik masaları var ama diğer taraflar daha güzel .

Askeri alana yapılan bu bahçeyi görmek isterseniz navigasyonunuza Darıca Millet Bahçesi diye yazın kolaylıkla gidebilirsiniz 🙂

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın