23 NİSAN ÇOCUK KOŞUSU

23 NİSAN ÇOCUK KOŞUSU

18 Nisan 2020 0 Yazar: Burcu Öğünlü

23 NİSAN’DA HEP BİRLİKTE TARİHE GEÇMEK İSTER MİSİN?

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılında seninle birlikte sokaklarda bayraklarımızı sallayıp şarkılar söylemeyi çok istiyorduk ama sağlıklı kalabilmek için evlerimizde kalmak zorundayız.
Yine de senin süper güçlerine ihtiyacımız var!
Çünkü 100. yılda bütün çocuklar güçlerimizi birleştirip 100’er metre koşacağız. Böylece evlerimizde de sağlıkla hareket edebileceğimizi ve birlikte ne kadar güçlü olduğumuzu herkese göstereceğiz!

NASIL KOŞACAĞIZ? EVDE HİÇ KOŞULUR MU? AİLEM BANA KIZAR!

Deme sakın! Sen hayatına hareket katarken ailen de senin arkanda olacak. Sadece ailen değil tüm Türkiye’deki çocuklar seninle olacak.
Öncelikle parkur belirlemelisin: evin içerisinde 100 metrelik bir koşu parkuru bulmak için yaratıcı düşün. Salonda, koridorda, balkonda, belki birkaç odada tekrar edebileceğin bir hat belirle.
5 metrelik bir koridorda gidip geldiğinde 10metrelik bir turun var. 100 metre için kaç kere gidip gelmelisin?
Ailen hem parkuru belirlerken, hem de koşuda turları sayman için yardımcı olacaktır.

ÇOK HEYECANLI! PEKİ NASIL KAYIT OLURUM?

Çok basit! Bir aile büyüğün senin adına aşağıdaki linkten kaydını tamamlayacak. Biz de böylece 23 Nisan’da bizimle birlikte senin de koşacağını göreceğiz.

KOŞUNU TAMAMLADIKTAN SONRA NE YAPMALISIN? 

Çok basit, koşarken veya koşu sonrası göğüs numaranın göründüğü güzel bir fotoğrafını çekil,  bir aile büyüğünün instagramda @ekerirun hesabını etiketleyerek paylaşsın. Paylaşılan hesabın herkes tarafından görülebilir olduğundan emin olun ki biz de görebilelim:)

Ve bingo! Sen de artık tarihe geçeceksin! Senin için hazırladığımız 100.yıl başarı belgesini ertesi gün daha sonra açıklanacak internet adresinden indirip bütün arkadaşlarınla paylaşabileceksin!

Daha fazla bilgi için mutlaka aşağıdaki linke tıklayın. Ayrıntılar, kayıt bilgileri hepsi bu adreste. Çocuklar kadar bizlerde heyecanlıyız ,gerçekten çok güzel bir şey olacak. Hadi hemen kayıt olun…

https://www.ekerkosu.com/tr/eker/23-nisan-cocuk-kosusu