İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Organize İşler Sazan Sarmalı-Film Yorumu

Sinema, tiyatro ,müzikal… Daha çok hangisini tercih ediyorsunuz? Biz genellikle sinemaya gidiyoruz o da vakit buldukça ve yeni filmler geldikçe. Dizilerin yayından kalması, tatile girmesiyle beraber Yılmaz Erdoğan da filmin gösterimi için ara vermişti . Film üzerine söylentiler çok olmuştu ve eee bizde ilkini izlediğimiz için bu filmi de kaçırmayalım, izleyelim dedik ve gittik…

Bazen farklı umutlarla filmi izlemeye gidersiniz, sizi çeker yada çekmez. Bir yerde takılır kalırsınız yada film sizi alıp götürür. Bana göre daha iyisi olabilirdi .İstanbul da geçiyor ve müzik sanki beni İstanbul Muhafızları çizgi filmine götürdü. Çekim sanki öyle İstanbul yukarıdan çekilmişti. Apar topar yapılan bir film gibi olmuş. Kadro çok güzel , özellikle çoğu kişi Kıvanç Tatlıtuğ için gidecektir eminim 🙂 Ata Demirer konuk oyuncu olarak katılmış , onun sahnesi de gereksiz yere uzun olmuş tabi karakterinden dolayıdır diye düşünüyorum ama sesini gerçekten çok güzel değiştirmiş. Erdal Tosun için bir kaç dakikalık bölümde hüzünlendiklerini hatta ağladıklarını söylemişti fakat ben maalesef hiçbir şey hissetmedim. Her zaman söylediğim gibi bazı filmler çekmez, enerjiyi alamazsınız. Ben beğenmem ama siz nasıl beğenmedin? harikaydı diyebilirsiniz. Kişiden kişiye değişen fikirler işte bu film de de biz yaşadık.

Peki güldük mü? Güldük, özellikle de Mesut Sure’nin sahneleri ve Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı sahnelerde. Onlarda olmasaydı nasıl olurdu bilmiyorum. Film hala vizyonda, gitmediyseniz gidin derim. Sizin fikirlerinizi de çok merak ediyorum. Birbirinden değerli oyuncuların yer aldığı filme destek vermek, Türk sinemasına destek vermek güzel. Elimizden geldiğince gitmeye çalışıyoruz. Bu senenin en güzel filmleri arasında Müslüm ve Şampiyon yer alıyor bize göre, yorumlarımızı da diğer yazılarımızda okuyabilirsiniz.

Keyifli seyirler dileriz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın