İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İyi Ki Doğdun Kartal

07.01.2016…

Hava soğuk, kar yağışı fena haldeydi hatta bir hafta öncesinde randevumuz olmasına rağmen yoğun kar yağışı nedeniyle kontrole gidememiştim. Kocaman bir karnım vardı görenler ikiz sanıyordu. O kadar rahat bir hamilelik dönemi geçirmiştim ki 9 ay boyunca çok rahattım. İşime gidip gelmemde hiç sorun yaşamadım, minimbüste ayakta gittim yine sorun yaşamadım. Çok şükür Allahım o konuda bana çok yardım etti . Mide bulantısı hem İpekte hem de Kartal da hiç yaşamadım , çocuklarım annelerini o konuda hiç ama hiç üzmedi .

Kartal bugün tam tamına 3 yaşını doldurdu. Hayatımızın neşe kaynağı, seveceni, haylazı ve en yavaşı. O kadar rahatına düşkün ki görmeniz lazım. Bazen içtiği sütün biberonunu bile bana uzatmaktan sıkılıyor ama bazen de bizim söylememizi beklemeden gidip mutfağa bırakabiliyor. 3 yıl içerisinde çok şey yaşadık aslında , hayatımız bazen kararsa da biz onun içerisinden çıkmaya çalıştık çok çükür de çıkabildik. Üzüldük, ağladık, sevindik… Sevdiklerimizi tek tek kaybettik…

Allahım evlatlarımıza sağlıklı uzun ömürler versin. Onların bir gülümsemesi herşeye bedel . Onlar mutlu olsun diye çalışıyoruz, onlar mutlu olsun diye yemiyoruz yediriyoruz onlar mutlu olsun diye bazen istediklerinin fazlasını yapıyoruz. Hayat çocuklarla çok ama çok güzel.

Kartal’ım , Kartalımız… Canımız o bizim ablasının bir tanecik paşası, ne kadar birbirlerini kıskanıyor olsalar da onlar birbirlerini çok ama çok seviyorlar. İki kardeş hiç ayrılır mı birbirinden, ayrılmaz tabi ki. İyi ki doğmuş benim oğlum, iyi ki doğmuş paşamız.

Hoş geldin 3 yaş, hoş geldin yeni yaşımız, hoş geldin yenilikler 🙂

Bir yorum

  1. Beril Beril 5 Kasım 2019

    Kartallll sen ne kadar şanslı bir çocuksun, annen ne güzel şeyler hazırlamış böyle.
    bakalım bu sene neler yapacak sana ?

Bir cevap yazın