İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Keçeden Taç Yapma

Doğum günü hazırlıklarımız devam ediyor. Dinazor konsepti üzerine keçeden dinazorlarımızı yaptık eee şimdi gelecek olan kız çocukları için de farklı bir şey yapabilir miyim? diye düşünürken neden taç olmasın dedim ve kendimce güzel bir taç yaptım. Tabi cimcime yine her zamanki gibi bana yardımcı oldu .Cimcimem benim , Allah herkese bir kız çocuğu nasip etsin inşallah. 

İlk olarak N11 üzerinden Tahtakale diye bir kullanıcı buldum daha önceden de buradan alışveriş yapıyordum. Siyah taç aldım , paketinde 12 adet vardı. Dinazor kalıplarını da atmamıştım onlardan da turuncu ince keçe ile kestim. Ön tarafına da sanki çalılık ağaç gibi olduğunu düşünerek yeşil ince keçeden bir kesim yaptım çift taraflı bant ile yapıştırdım. Siz isterseniz silikon kullanın evde olmadığı için çift taraflı bant benim işimi gördü. Çok basit bit etkinliği işte böyle güzelce hazırlamış oldum. Gözleri için de oynar gözlerden alabilirsiniz. 

Çocuklarınızla etkinlik ne yapabilirim? Kaliteli zaman nasıl geçirebilirim? diye düşünüyorsanız eğer bir de malzemeleri kolay bulurum diyorsanız bu size güzel bir etkinlik önerisi olabilir, denemenizi tavsiye ediyorum.

Keçeden dinazor nasıl yapılır? yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz .

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın