İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

1. Sınıf Yıl Sonu Gösterisi

Zaman nasıl da çabuk geçip gidiyor hayatımızdan. İpek anaokuluna gidiyor İpek 1 .sınıfa başladı, ilk dönem bitti derken sonunda yıl sonu geldi. Cimcime o kadar heyecanlı ve o kadar güzel bir şey yapmış ki onu izlerken ağlamamak için zor durduk. Birtanecik kızım bize folklor gösterisi yaptı hem de 25 kişilik bir ekiple, koskoca bir sınıfla ..

1.sınıfa başladığı zaman hemen okulda kurslar açılmaya başladı. Bale-folklor-resim-müzik ve daha da fazlası. İpek bunlar arasından folkloru istedi. Sınıfın çoğunluğu da folklor olunca yıl sonu gösterisi de tabi ki folklor oldu. 25 kişilik sınıfımız okulun en güzel gösterisini yaptı gerçekten. Mükemmel bir gösteri oldu. Folklor hocaları, öğretmenimiz ve sınıf annemize gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Çalışan anne olduğum için çok fazla etkinliklere katılma imkanım olmuyor ama buna iyi ki gidebilmişim diyorum. Harikaydı tek kelimeyle mükemmeldi.

Kızım benim yaa o kostümü giydiği zaman nasıl da büyüdü, nasıl da kendine güveni geldi, nasıl da heyecanlandı. O heyecanını görmeliydiniz. “Anneee ellerim titriyor heyecandan” deyişi hiç kulağımdan gitmiyor. Canım kızım benim yaaa bu heyecanları bize hep göster, hep yaşat. Biz de seninle gururlanıyoruz. O kadar çok fotoğraf ve video çekimi yaptım ki doğrusu kızımı izleyemedim diyebilirim zaten hep böyle olmaz mı? Siz çekim yaparken hep bazı şeyleri kaçırırsınız. Cimcime meğer beni görmüş ara ara fotoğraflarda bana bakıp gülümsemiş ben sonradan görüyorum 🙂

Sahnenin önüne kadar gidip görmemesi imkansız zaten . Şaka bir yana kendimi tutamadım ve çekim için sahnenin dibine kadar girdim.Video çekimi yapan çocuk kesinlikle çok kızmıştır bana inşallah çıkmamışımdır. Cd nin gelmesini dört gözle bekliyorum. Hayatımız hep böyle mutlu, huzurlu, sevgi dolu geçsin inşallah. Allah hepimizin gönlüne göre versin. Çekmiş olduğum fotoğraflardan bir kaçını paylaşayım sizlerle, sizler de çocuklarınıza destek olun. Müzik, bale, dans, satranç ne olursa olsun çocuklarınızı yönlendirin, bilgiler verin. Destek verin.

2017-2018 yılı eğitim ve öğretim yılının bitmesine şurda bir hafta kala çocuklara güzel bir tatil diliyorum.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın