“ARİF V 216” FİLM YORUMU

22 Ocak 2018 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Benim adım Arif, bizde her şey olur uzay konusunda yanlış olmaz…

5 Ocak 2018 de vizyona giren Arif V 216 beklenenleri yerine getirdi mi?Yoksa beklentilerin üzerinde bir reklam mı sergiledi? Bize göre film nasıl? Siz izlediyseniz de yorumlarınızı bekliyoruz, bakalım bir film farklı gözlerden nasıl değerlendiriliyor?

Film için bilet almaya gittiğimizde salonun boş olduğunu gördük acaba gerçekten bazı yorumlarda okuduğumuz gibi kötü bir film miydi? yoksa bu salon son dakika mı dolacaktı? Yerimize oturduk beklemeye başladık ve kapıya doğru baktığımız da insan akınını gördük ve tamam dedik başladık filmi izlemeye. Film birbirinden değerli oyuncular ile dop doluydu. Tarkan, Zeki Müren,Mustafa Sandal ve birbirinden değerli oyuncular…En can alıcı nokta ise filmin belki de bizde ki en acı,en göz yaşartıcı bölümü Kerem Alışık’ın babası Sadri Alışık’a “Babaaa” diye seslenmesi oldu. Evet o anı izlemek için bu filme gerçekten gidilmeli .Çok ama çok güzel ve duygusaldı. Özlem, sevgi her şey o anda oradaydı.

Film son 10 dakikaya kadar güzel gidiyordu ama o son 10 dakika hiç geçmek bilmedi. Neden bu kadar uzatmış ki? deyip Batuhan’la birbirimize bakmıştık. Demek ki o anda herkes aynı şeyi hissediyor. Bütün karakterler harika, film güzel, konu da son 10 dakikaya kadar güzel. İzlenmeye değer mi? sırf özel insanları görebilmek için değer, Cem Yılmaz’ın sesiyle şarkıları dinlemek için değer. Vizyondan kalkmadan izlemenizi tavsiye ederiz.