İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İYİ Kİ DOĞDUN KARTAL

Kartal 2 yaşında…

Geçen sene 1 yaş doğum gününü hep beraber kutlamıştık, güle oynaya güzel bir doğum günü geçirmiştik. Fotoğraflar çekilmiş her şey çok güzel gibi günü bitirmiştik ta ki ertesi gün dedemizin ölmesiyle hayatımız karardı. Kayınpederimi ertesi gün kaybettik. Hayat böyle işte, biri doğarken diğeri ölüyor. Nasıl severdi Kartal’ı , oğlumm diye kucaklaması, sevmesi , yürümek istediği için saatlerce evde iki büklüm olup onu yürütmesi… Hep bunlar hatıra kaldı işte ama keşke biraz daha bizimle olabilseydi…

Bu sene doğum günü yapsak mı? yapmasak mı ? diye arada kaldık. Dedemizin ilk senesiydi ama sonra birkaç gün önce yapalım zaten öyle ailece bir kutlama yapıyoruz diye düşündük ve Kartal 2 yaşında dedik. Oğluş büyüyor,bıdı bıdı konuşuyordu. Her geçen gün bizi şaşırtmakta üzerine yok valla. Yürüme sorununu biliyorsunuz, biraz geç yürüdü ama şimdi çok şükür iyiyiz bir de koşmayı yapabilirsek o zaman kim tutar Kartal’ı? Ablamızın saçlarını yolmalar ,yalandan ağlamalar, kuzenlerinin ellerinde ne varsa istemeler ve daha da fazlasını biz bu yaramazla yaşıyoruz .Acaba erkenden 2 yaş sendromuna mı girdi , ne dersiniz?

2 Yaş doğum günümüzü Kartal’ın çok fazla sevdiği Tayo otobüsleri ile yapalım dedik. Apar topar anca bu kadar süsleme yapılabilirdi sanırım. Pastamız için de ellerinden gelenin en güzelini yapan Ardıç Pastaneye çok teşekkür ediyoruz. Tayo kurabiyelerimiz için Dilek hanıma çok teşekkür ediyoruz taaa İzmir’den gönderdi vee tayo otobüslerimiz için de El İzi Tuhafiye‘ye çok teşekkür ediyoruz. Hepsine instagram hesaplarından ulaşabilirsiniz. Sizler için de çok güzel şeyler yapabileceklerdir eminim.

Bu özel günümüzden fazla fotoğraf olmamasından dolayı pişmanım ama elimizdekilerden paylaşmak isterim 🙂

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın