İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aile Arasında- Film Yorumu

21 yıllık bir ilişki bitebilir mi? İnsan yeniden aşık olabilir mi?

Harika bir ekip harika bir film bu kadar güzel bizlere aktarılabilirdi. Gidelim gitmeyelim ayy saati çok geç çocukların uyku saati geçecek derken birden kendimizi sinemada bulduk. İyi ki de gitmişiz dedik. O kadar çok güldük ki anlatamam, bazen de üzüldük ama sanırım sonunu tam bağlayamamış. Neyse film yorumları zaten kişiden kişiye değişir.

Demet Evgar yine kendini çok güzel göstermiş , sesi zaten harika. Bu arada ayıptır söylemesi beni ona birazcık benzetirler sanırım gözlerimin birazcık iri olmasından dolayı .Film harika vizyondan kalkmadan mutlaka gidip izlemenizi tavsiye ediyorum. Türk sineması kendini yılın son ayında çok ama çok güzel gösterdi. O kadar güzel filmler vizyona girdi ve girmeye devam ediyor ki insan gururlanıyor. Neden Türk sineması yabancılardan geride olsun? Neden bizler oyuncularımızı ve filmlerimizi desteklemiyoruz?

2 saat 4 dakika süren film de hiç sıkılmayacağınızı ve gülmekten çenelerinizin çok ağıracağını önceden söylemek isteriz. Şimdiden iyi seyirler.

Filmin Konusu: 21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Oyuncular :Engin Günaydın, Devrim Yakut, Erdal Özyağcılar, Demet Evgar

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın