İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

17 Kasım da vizyona giren “Sen Kiminle Dans Ediyorsun? ” filmine bayıldık.

Birbirinden değerli kadrosuyla seyirciyi güldüren bazı zamanlar da hüzünlendiren bir film olmuş gerçekten. Uzun zamandan beri bu kadar güldüğümü bilmiyorum. Acı tatlı herşeyi önümüze koyuyor aslında. Zorluklarla büyüyen bir kız çocuğunun anaokuluna giderken almış olduğu bir madalyonun ne kadar önemli olduğunu gösterirken sevginin ,aşkın herşeyin önünde olduğunu da bir kez daha gösteriyor. Baş rol oyuncularından Binnur Kaya , harika bir karakter ile karşımızda. Emekli beden eğitimi öğretmeni ve kendi imkanları doğrultusunda değil de herşeyini satarak kendine bir spor merkezi açması ile başlıyor hikaye. Önce eşinden ayrılıyor daha sonrada eşi çocuklarını alıp gidiyor ama hayatına öyle iki kişi giriyor ki bir anda üçününde hayatları değişiyor.

Fazla ayrıntıya girmemek lazım aslında , bu güzel filmi sinemada izlemenin tadını çıkarın. Harika bir film gerçekten. Gülmek istiyorsanız hatta kahkaha atmak istiyorsanız mutlaka gitmenizi tavsiye ediyoruz. Tabi bu fikir kişiden kişiye değişir ama biz ve salondaki herkes çok ama çok beğendi. Kısacası harikaydı.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? : Annesiyle babasının vefatından sonra bir türlü toparlayamayan, hayata dair sorunları olan Aysel, yaşadığı bunalımlı günlerinden kurtulmak için kendini dansa verir. Dans ile hayata geri tutunan Aysel, ‘Şengül Dans Okulu’na dahil olarak yeni bir hayata merhaba der. 
Burak Aksak’ın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Binnur Kaya, Demet Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu yer alıyor. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın