İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Huggies Kız ve Erkek Bebekler İçin Bebek Bezi

Tüm annelerin güvenle kullandığı Huggies, geliştirdiği yenilikçi ürünlerle Türkiye’de birçok ilke imza atmaya devam ediyor. Türkiye’de ilk ve tek esnek bel bandı ve bacak oyuntulu kesime sahip bebek bezi olan Huggies, artık kız ve erkek bebekler için tek ürün!

Günümüzde ebeveynlerin çoğu bebeklerinin sağlıklı gelişimi için kullandıkları ürünleri büyük bir titizlikle seçiyor. Seçimlerinde ise ilk tercih ürünlerin yenilikçi ve fonksiyonel olması geliyor. Huggies’in yeni geliştirilmiş Bebek Bezi, hem kız hem de erkek bebeklerin kullanabileceği tek ürün olarak geliştirildi.

 Türkiye’nin ilk ve tek bacak oyuntulu ve esnek bel bantlı bebek bezi

Gün içerisinde yeni keşifler ve yeni aktiviteler peşinde olan bebeklerin rahat etmeleri ve özgürce hareket etmeleri çok önemli. Bu nedenle bebeklerin sağlıklı gelişimi için bebek bezinin önemi çok büyük. Yeni Huggies Bebek Bezi, Türkiye’de ilk ve tek olan bacak oyuntulu özel kesimi ile bebeğin vücut yapısına mükemmel uyum sağlıyor ve onların gelişim sürecinde en büyük destekçisi oluyor. Huggies Bebek Bezi, Türkiye’de ilk ve tek esnek bel bandıyla da bebeklerin hareket özgürlüğünü kısıtlamayarak konfor ve rahatlığı bir arada sunuyor. Aynı zamanda Quick Dry  teknolojisi sayesinde de sıvıyı saniyeler içerisinde emerek bebeğinin altının kuru kalmasına yardımcı oluyor. Üstelik anneler artık hem kız, hem erkek bebekleri için aynı paketteki bezi kullanabiliyorlar!

Bu kampanya kaçmaz

Huggies, ebeveynlere bir de sürpriz yapıyor. Geliştirilmiş Yeni Huggies kalitesini herkes deneyebilsin diye her ay www.huggies.com.tr’ye üye olan 10 kişiye aylık bebek bezi hediye ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın