İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Arabalar 3 Sinemalarda

Animasyon filmleri çok severim. Arabalarda onlardan bir tanesi. Arabalar 3, vizyona girdi ve görsel efekt olarak müthiş gerçekten. Sadece çocukların değil bizlerinde ilgisini çekiyor tabi ki. Hele o farklı figürlerdeki arabalar yok mu? Renkleri , şekilleri değişik olan birbirinden farklı arabalar. En çok sevdiğim , hoşuma giden Mater ve Fillmore. İkisi de çok şirinler, sizlerin en sevdiği ne? Gelecek cevabı biliyorum aslında 🙂 

Benim karakterlerim bunlar ve en yakın Toyzz Shop mağazasından da aldım. Sizlerde en uygun fiyata internet sitesinden satın alabilirsiniz. Ya ben bunları çok ama çok seviyorum nasıl da tatlılar değil mi? Kartal’da bu minik arabaları çok sevdi, elinden düşürmüyor. Her yere gittiğimizde illaki yanımıza alacağız bu oyuncakları, dütdüt diye diye oynuyor. Büyüdüğü zaman beğenir mi bilmiyorum ama şimdi çok hoşuna gitti gibi .

Arabalar 3 : Pixar’ın sevilen serisi Arabalar’ın 3. devam halkası Arabalar 3’te yönetmen koltuğunda tekrar Brian Fee oturuyor. Şimşek McQueen’in yeni maceralarını göreceğimiz filmde sevimli arabayı kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak görüyoruz. Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda #95’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor. Hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın