İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İpek’in İlk Okul Gezisi

Cimcime 2016-2017 senesi içerisinde çok güzel şeyler yaptı, eğlendi , güzel vakit geçirdi. Anaokulu onun için çok keyifli geçti. Okulun bitmesine az kalmışken ve havalarda düzelmişken okulda geziler başladı tabi ki. Çalışan anne olduğum için bu gezilere , etkinliklere pek katılamıyorum ama babası izin aldı ve onunla geziye gitti. Daha önceden buraya gitmiştik, cimcime arkadaşlarıyla da gitmek isteyince tamam dedik.

Gezinin olacağı güne kadar her gün soruyordu “Anne kaç gün kaldı, anne ne giyicem, anne çok heyecanlıyım…” daha neler neler. Prensesim benim, arkadaşlarıyla çok eğlenmiş, çok yorulmuş eve geldiğinde yemeğini yedikten sonra uyumuş. Bazen çocukların yorulması iyi olabiliyor. Anaokulu bize çok şey kazandırdı. Öğretmenimizi çok seviyoruz, arkadaşlarımızı çok seviyoruz, bir de ders çalışmayı sevsek güzel olacakta ama olmuyor maalesef. 

 

Cimcime burada arkadaşlarıyla beraber akvaryumu gezerken çok mutlu, tam cimcime değil mi? En ufakları sanki o, yemek yeme sorunumuz devam ettiği için çok zayıf kuzucuk.


Öğretmenimiz ve canım arkadaşlarımız toplanmış beraber fotoğraf çekilmişler. Ne güzel hatıralar bunlar böyle gerçekten.

Çocuklarımızın geleceği çok önemli, onlar mutlu olduğu sürece bizler de mutluyuz. Onlar bir güldüğünde biz iki gülüyoruz. Canım kızım, prensesim benim ,Allahım sizlere sağlıklı uzun ömürler versin inşallah .

Anaokulu etkinlikleri için hadi buyrun 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın