İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Karton Şehir Oyunu Zorlu PSM

Hayal etmek, hayallerinin gerçek olabilmesini düşleyebilmek ne kadar güzel değil mi?

Keşke her hayalimiz gerçek olabilse, keşke her şey yolunda gidebilse. Bir gün bir kartondan şehir yaparsınız ve akşam yatağınıza yattığınız zaman o karton şehirin içinde olduğunu görürsünüz. O şehir sizindir, içindeki her şey sizin için yapılmış herkes sizin ağzınızdan çıkan söze göre hareket ediyordur ta ki o kötü kalpli cadının gelmesiyle her şey değişir.

Evet bu hikayede de kötü kalpli bir cadı var ama o cadı diğerlerinden çok farklı, güzel ve çirkini bir arada sunan , kötülükler yaparken bile komik olabildiği yada şirin mi şirin kötü bir cadı. Aslında anlatmamalıyız sizlere, biz çok beğendik gerçekten. İpek çok güldü bazen hüzünlendi bazen de şaşırdı. 4 yaş ve üzeri çocukların izleyebileceği bu güzel oyunu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Gökhan Kızıklı kimdir?  20.06.2008 de doğdu. İki yıldır basketbol oynuyor ve folklor çalışıyor. Üç yıldır drama eğitimi alıyor ve arkadaşlarıyla minik tiyatro oyunları yazıyorlar. En sevdiği kitap Saftirik serisi ve Narnia Günlükleri. En sevdiği yemek makarna, brokoli, ıspanak…

Dünya Tiyatrolar Günü kutlu olsun…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın