İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hayaller Ülkesi Prensesi ,Renkli Saçlı Prenses Barbie

Çizgi film karakterleri, çocuklarımızın sevdiği oyuncaklar ve en önemlileri de belki de barbieler. Yeni dönem çocukların dijital oyuncaklar dışında özellikle de kız çocuklarının vazgeçilmezi olan Barbie , yep yeni ürünler ile çocuklarla buluşmak için yerini almış bile. Hayaller Ülkesi Prensesi , Renkli Saçlı Prenses Barbie İpek içinde mükemmel bir deneyim ve süpriz oldu. KarakterDükkanı birbirinden farklı oyuncak ve kostümler ile bizleri buluşturuyor. 

Tasarım aşığı, hayal kurmayı , kesip biçmeyi, yeni şeyleri üretmeyi çok seven cimcime bu oyuncak ile gerçekten hayaller ülkesine girdi. Barbie oyuncakları onun için önemliyken bir de saçlarında kendisinin yapmasıyla değişikliklerin olduğunu gördükçe daha da bir heyecanlandı. Biz beraber oyun oynarken youtube kanalı içinde video çekmeden yapamadı. Uzun zamandan beri video çekiyoruz ama bazı nedenlerden dolayı youtubea atma fırsatımız olmadı. 

Peki bu renkli saçlı barbie nasıl bir şey diye merak etmiyor musunuz? Hemen anlatalım size.

Hayaller Ülkesi Prensesi, Renkli Saçlı Prenses Barbie, Dreamtopia serisinden ve 2017 ye damgasını vuracak bir oyuncak. Uzun sağlarının yanı sıra başının dönmesi ve saçlarının farklı renkte olması da kız çocuklarının ilgisini çekecek yönde. Barbie bebeğin yanı sıra kutunun içerisinde 2 adet ayakkabı, 2 adet kolye, 2 adet taç ,1 adet saç fırçası ve sünger çıkıyor. Sünger ne ? diye sorarsanız eğer işte en çok kullanacağınız ürün diyebiliriz.Ilık yada soğuk su hazırlayın ve barbienin saçlarına süngeri ıslatıp sürün, biraz beklediğiniz zaman renginin değiştiğini göreceksiniz. Özellikle soğuk su uyguladığınız pembe saç, mor renge dönüşüyor. Oyuncağın en kötü tarafı saçlarının tarandıkça çok fazla dökülmesi ama renkleri harika. Benim bile çok hoşuma gitti çocukların nasıl gitmesin değil mi? Biz bu oyuncağı Karakter Dükkanından aldık, Telefonla sipariş bile verebileceğiniz, kapıda ödeme ile de alışveriş yapabileceğiniz bir site.Bu sene cimcime doğum gününde deniz kızı olmak istiyor, sanırım kostümümüzü de buradan alacağız. Sizler de çocuklarınız ve bebekleriniz için kostüm arıyorsanız bir bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Çocuklarınızın hayal dünyasın beraber girin, onlarla evcilik oynayın, bakın neler yaşıyorsunuz, zaman nasıl çabuk geçiyor göreceksiniz. Ben elimden geldiğince cimcimeyle oyun oynamaya çalışıyorum ama iki çocuklu hayat bazen engeller çıkarabiliyor. 

2 Yorum

  1. Barbie Hayranıyım Barbie Hayranıyım 2 Şubat 2017

    Bende çok seviyorum barbie oyuncaklarını, özellikle de evini ama çok pahalılar 🙁

Bir cevap yazın