Sömestr Tatili İçin Öneriler

Sömestr Tatili İçin Öneriler

24 Ocak 2017 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Okullar tatil oldu ve hafta sonu etkinlikleri çoğu yerde başladı. Bizler de sizler için önerilerde bulunduk. Önerilerimizi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Çocuklarınıza güzel bir karne tatili hediyesi olabilir. Onlarla eğlenmek ,güzel vakit geçirebilmek en güzeli. Şansları, başarıları hep bol olsun. Şimdiden iyi eğlenceler.

  • Marmara Forum-Dedektif Olmak İsteyen Minikler

Düzenlediği etkinliklerle herkesin gözdesi olan Marmara Forum, yarıyıl tatiline eğlencesi bol bir etkinlikle merhaba diyor. 5 Şubat’a kadar sürecek etkinlik ile çocuklar, gizem dolu bir macerada ipuçlarını çözerek çılgın bilim adamının dünyayı değiştirecek büyük icadını kaçıran kişiyi bulmaya çalışacaklar. Bu gizemli hikayede yer almak isteyen tüm çocuklar Marmara Forum’a davetli!

İstanbul’un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, yarıyıl tatiline eğlence ve gizem dolu bir etkinlikle merhaba diyor. 5 Şubat’a kadar sürecek Minik Dedektifler etkinliği sayesinde çocuklar, giyecekleri kostümler ve kullanacağı malzemelerle kendilerini dedektif gibi hissedecek.

Çılgın bilim adamının dünyayı değiştiren büyük icadını kaçıran kişiyi bulmak için birçok ipucunu çözmeye çalışacak minikler, şüphelilerin parmak izlerini ve sonuçları incelemek için not alacak. Bilim adamının salonundan laboratuarına girebilmek için gizli geçitten geçecek çocuklar, geçidin şifresini ipuçlarını takip ederek bulacak. Çocuklar, laboratuarda şüphelilerin parmak izleri ile bilim adamının parmak izlerini karşılaştırarak icadı kaçıran kişiyi bulmaya çalışacak.

Gün içinde 12.00-20.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleştirilecek ve 6-12 yaşları arasındaki çocukların katılabileceği bu gizem ve eğlence dolu etkinliğe sıkı bir dedektif olmak isteyen tüm çocuklar davetli!

  • MOİ Sahne’de Hafta Sonu

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne birbirinden keyifli tiyatro oyunlarına ve konserlere ev sahipliği yapıyor. MOİ Sahne’de bu hafta sonu Cumartesi günü Fatma Turgut konseri düzenlenecek, Pazar günü yetişkinler için komedi oyunu ‘Her Aşk Biraz Komiktir’ ve çocuklar için ‘Pepee’ oyunu sergilenecek

Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne’de, Pera Event organizatörlüğünde FİZY KIŞ KONSERLERİ kapsamında 28 Ocak Cumartesi günü saat 21.00’de Fatma Turgut konseri düzenlenecek. Sanatçı, ‘Model’ grubuyla birlikte yaptığı ‘Değmesin Ellerimiz’ ve ‘Pembe Mezar’ gibi şarkılarla geniş kitlelerce tanınıyor.

MOİ Sahne’de 29 Ocak 2017 Pazar günü saat 13.00’te çocukların televizyon ekranlarında severek izlediği Pepee’nin sahneye uyarlanmış oyunu sergilenecek. Aynı gün saat 19.00’da yetişkin komedi oyunu ‘Her Aşk Biraz Komiktir’ oyunu sergilenecek.

‘Her Aşk Biraz Komiktir’ kadın – erkek arasında yaşanan ve çözülemeyen olayları komedi diliyle aktarıyor. İrfan Yargı’nın yazıp yönettiği oyunda, Hande Katipoğlu, İrfan Yargı, Begüm Öner, Kerem Poyraz Kayaalp ve Atilla Pekdemir rol alıyor.

Etkinliklerin biletleri MOİ Sahne gişesinden ve www.biletix.com’dan temin edilebiliyor. MOİ Sahne’deki tüm etkinlikler hakkında detaylı bilgi www.moisahne.com’dan alınabiliyor.

  • Trump AVM’de Maşa İle Koca Ayı

Çocuklar karne sevincini 21-29  Ocak tarihleri arasında Maşa ile Koca Ayı’nın sahne şovuyla Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşayacak. Eğlence, aksiyon ve maceralarla dolu muhteşem şovun ardından Maşa ile Koca Ayı, çocuklarla fotoğraflar çektirecek, posterlerini hediye edecekler.

Yarıyıl tatiline giren tüm çocuklar, karne sevincini Maşa ile Koca Ayı’nın Trump Alışveriş Merkezi’nde Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan muhteşem sahne şovuyla yaşayacaklar. Çocukların büyük bir ilgiyle ve merakla takip ettiği dünyaca ünlü Maşa ile Koca Ayı, 21-29 Ocak tarihleri arasında Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla bir araya gelecek.

Eğlence, aksiyon ve macera bir arada!

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katında kurulacak özel sahnede en eğlenceli gösterilerini çocuklar için sergileyecek olan Maşa ile Koca Ayı, çocukların karne coşkusunu birbirinden renkli sürprizlerle paylaşacak. Maşa ile Koca Ayı’yla bol bol fotoğraf çektirebilecekleri eğlenceli gösteriler, çocukların unutulmaz anıları arasında yer alacak. Ayrıca Maşa ve Koca Ayı, çocuklara posterlerini hediye edecekler.

21-29 Ocak tarihleri arasında her gün 12:00/14:00/16:00/18:00 saatlerinde Trump Alışveriş Merkezi’nin B3 katında gerçekleşecek olan Maşa ile Koca Ayı etkinlerinde tüm çocuklar birbirinden eğlenceli danslar ve oyunlarla tatilin tadını çıkaracak. Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen sahne şovu tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak. www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

  • My Gym 2in Sömestr Programı

Çocuklar için sporun en eğlenceli halini sunan, hareket, eğitim ve oyun merkezi My Gym, çocuklar için yarıyıl tatiline özel olarak, eğlenirken öğrenecekleri bir program hazırladı.

Uzmanlar tarafından hazırlanarak her yaş grubuna farklı deneyimler sunmayı amaçlayan programlarıyla, fiziksel, bilişsel ve duygusal yönlerden çocukları geliştirmek için çalışan My Gym, çocuklara, yarıyıl tatilinde de içinde olmaktan mutluluk duyacakları programlar sunuyor.

Çocukluk ve oyun kavramlarının birbirini tamamlayan unsurlar olduğunun farkında olarak hazırlanan My Gym programları, çocukların kendi potansiyellerini keşfetmesini ve hayal güçlerini kullanmasını sağlıyor. Yarıyıl tatilinde 1 hafta ve 2 hafta olmak üzere iki alternatifli hazırlanan My Gym programlarında çocuklar; yoga, drama, atölye tasarım, egzersiz ve oyun saatlerinin yanı sıra Türkiye’nin ilk sonsuz havuz sistemi SwimLabs’de yüzme eğitimi fırsatına da sahip olacaklar.

SwimLabs İle Çocuklar Yeni Bir Dünyaya Adım Atıyor…

İstanbul’da geçtiğimiz günlerde açılan ve diğer yüzme okullarından farklı havuz sistemiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren SwimLabs ile bebekler ve çocuklar, Türkiye’nin ilk sonsuz havuz sistemi ile tanıştı. SwimLabs havuzlarında yer alan karşı akıntı sistemi, sonsuz yüzme hissiyle çocuklara eğlenceli bir şekilde yüzmeyi kolaylaştırırken, havuzun içinde yer alan 360o kamera sistemiyle de bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Yarıyıl tatilinde çocuklar, hem doğru yüzmenin temellerini atacak hem de güvenli ve eğlenceli yüzüşün keyfini çıkaracak.

Çocukların becerilerini fark ettirip geliştirerek onların sağlıklı bir birey olma yolundaki gelişmelerine destek olan My Gym, yarıyıl tatili için hazırlanmış programı ve özel hazırlanmış ekipmanlarıyla, sağlıklı yaşamı çocuklar için heyecanlı ve eğlenceli hale getirmeye devam ediyor.

Şubeler İçin: www.mygym.com.tr

My Gym Merkez/ Akatlar: MKM Uğur Mumcu Cad. No:8 Akatlar- Beşiktaş/ 0212 351 77 81

 

  • Boyner’den Çocuklara Sömestr Sürprizi

Moana temalı alanlarda fotoğraf çektirme şansı,Boyner’de minikleri bekliyor

Son ders zili çaldı ve heyecanla beklenen iki haftalık sömestr tatili başladı. Boyner çocukları sömestr tatilinde de unutmadı. Boyner, Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nın 20 Ocak’ta gösterime girecek yepyeni yarı yıl tatili filmi Moana’ya özel hazırladığı alanlarda minikleri fotoğraf çektirmeye davet ediyor.

Boyner, Moana’yı izleyen çocuklara bir sürpriz yapıyor. Boyner’e gelen çocuklar, kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk etmiş bir ailenin temsilcisi Moana’ya özel hazırlanan alanlarda fotoğraf çekiliyor. Boyner aynı zamanada, miniklere özel tasarlanmış bir çerçevede fotoğraflarını da hediye ediyor. Çocuklar tatil coşkusu yaşarken Boyner onların renkli dünyasına eşlik etmeye devam ediyor.

20 Ocak’ta vizyona girecek filme özel hazırlanan, Moana temalı alanlarda fotoğraf etkinliği, 21 Ocak Cumartesi BOYNER Akasya, Şaşkınbakkal ve BOYNER Capitol’de, 22 Ocak Pazar günü ise BOYNER Cevahir ve BOYNER Marmara Park mağazalarında, 28 Ocak Cumartesi Boyner Ankamall ve Maltepe Park, 29 Ocak Pazar günü de Boyner Cepa mağazalarında çocukları bekliyor.