İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adım Adım ile Mutlu Aileler, Mutlu Çocuklar!

Çocukları için her zaman daha fazlasını yapmak isteyen, çıkan her yenilikten haberdar olan annelerimiz ve babalarımız için bir haberimiz daha var. Sizi bu yazımıda uzman pedagoglar ve psikologlar tarafından hazırlanan, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü akademisyenleri tarafından desteklenen bir eğitim seti ile tanıştırmak istiyoruz; Adım Adım!

Ama önce isterseniz adım adım gidelim ve bu set neyi amaçlıyor onu öğrenelim. Eğitim setleri ile bebeklerin gelişimlerinde etkin bir rol oynanması amaçlanıyor. Bebeklerin dünyayı oyunla öğrendiği bir gerçek. Hele çok daha Küçük aylarında odaklanma sürelerinin ne kadar kısa olduğu düşünülürse onlara verebileceğimiz bilgilerin çok kısa ancak çok işe yarar olması gerekiyor. Işte Adım Adım tam da bu noktada devreye giriyor. Pedagogların her ay bebeklerin normatif özelliklerini göz önüne alarak hazırladığı ve aylık gelişimleri hedef aldığı bu setler ile bebeğinizin eğitimde nitelikli zaman geçirirken öğretmenin keyfine varın.

Bebeklerin odaklanma sürelerinin ne kadar kısa, onlara bir şey öğretmek için yeterli olmadığını düşünüyor olabilirsiniz ama aslında durum bundan ibaret değil. Çocuğunuza söylediğiniz ya da yaptığınız her hareket ya da söz bilinç altına işliyor o nedenle de zaten 9-48 ay arasında verdiğiniz eğitim oldukça mühim. Bir aktiviteyi yaparken anında yanıt alamadığnız da oluyor olabilir ancak 1 hatfa sonrasında tekrar yaptığınız zaman dikkat edin bebeğiniz size şaşırtabilir! Adım Adım Eğitim Setleri’ni araştırırken firma yetkilileri ile görüşmelerimizde bu şekilde örneklerin çok olduğunu bize ilettiler. Çocukların eğitimlerinin bu kadar önemsendiği bu ürün ile bebekleriniz ile yapacağınız aktiviteleri neden- ne için yaptığınızı çok daha iyi anlayacaksınız. Kitap sevgisini aşılamanızın yanı sıra çocuklarınızın okul hayatlarındaki adaptasyon sürecini kısalttığınızı bilmek eminiz size çok iyi hissetirecek. Tam da bu nedenle siz de gecikmeden memnuniyet oranının %95 olduğu bu seti edinin, Adım Adım Ailesi’nin bir parçası olun deriz. Bebeğinizin eğitimi için inceleme yapmak isterseniz, sizi internet sitelerinde bekliyorlar.

Şimdiden bebeklerinizle birlikte geçireceğiniz keyifli bir eğitim dönemi olmasını dileriz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın