İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Her Ay Yeni Aktiviteler, Yeni Keşifler

Bebeklerinin eğitiminde Adım Adım’ı takip eden ebeveynlerin çocukları her ay farklı aktiviteler yapıyor, farklı şarkılar dinliyor, yeni şeyler öğreniyor. Her aya özel hazırlanan Adım Adım Seti’nin içinde ebeveynleri “Bebeğimle nasıl nitelikli vakit geçirebilirim?” endişesinden kurtaracak birbirinden ilgi çekici malzemeler yer alıyor. Adım Adım hem sizin hem de bebeğiniz için eğlenceli ve öğretici malzemelerle dolu adeta eğlenceli bir eğitim kutusu.

Bebeğinizin eğitimi için binlerce aktivite içerisinde gezdiğinizi, üstelik bunların hangi yetilerini geliştirdiğini öğrenmek için çok zaman harcadığınızı biliyoruz. Peki ya her ay bebeğinizin ayına özel olarak geliştirilen bir set var desek? Ve bu set Türkiye’nin en önde gelen pedagoglar ve psikologlar tarafından hazırlanmış olduğunu da eklesek? Uzman pedagog Feriha Dildar ve ekibinin senelerce süren çalışmalarının üzerine çıkarılan bebek ve çocuklar için eğitim seti, ailelerin birlikte kaliteli vakit geçirmelerine olanak sağlıyor.

Bu eğitim seti, her ay bebeğinizin ayına uygun olarak evinize geliyor. Ana materyali ise bir aktivite kitabı. Bu aktivite kitabında o ay geliştirilmesi beklenen yetiler için uygun aktiviteler, ailelere yönelik talimatlar ve öneriler bulunuyor. Çocukların ilgisini çekecek karakterler üzerinden anlatılan aktiviteler ile çocuklar eğlenirken öğreniyor. Eğitim setinin içinde aktivite kitabının yanı sıra ilgili aya ait gelişim tablosu, aktiviteleri destekleyen oyun malzemeleri, ailelere yönelik talimatlar, öneriler, çocuklar ve ebeveynler için kitaplar, çocuğun ayına uygun yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştiren hikâye kitapçığı, çocuklar tarafından seslendirilmiş çocuk şarkılarına erişim, uzman pedagog ve psikologlar tarafından hazırlanmış makaleler yer alıyor.

Bebeğinizi eğlendirirken, planlı bir şekilde eğitimini de sağlamak için ihtiyacınız olan her şey Adım Adım Eğitim Seti’nde. Üstelik setlere ulaşmak çok kolay. Eğitim setleri için www.adimadim.com adresine gitmeniz, çocuğunuzun ayını girerek ona uygun paketi seçmeniz yeterli. Sonrasında ise 4 iş günü içerisinde adresinizde. Üstelik kargo ücretsiz! Birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz bu eğitim setlerini sosyal medya adresleri üzerinden de takip edebilirsiniz. Instagram da ailelerin eğitim setlerini kullanırken ki fotoğrafları ve videoları yol göstericiniz olabilir.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın