İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kartal Fisher Price Renkli Bloklar İle Tanıştı

Her çocuğun gelişimi farklıdır. Bir bebek daha üç aylıkken dönmelere başlarken diğer bir bebek 4 aylıkken dönebilir. Sizin çocuğunuz çok aktiftir ama diğer bir çocuk ağır hareket eder. O yüzden çocuklarımızın gelişimleri ile ilgili dikkat ederken abartmamamız da gerekiyor.

İpekle Kartalı çok fazla karşılaştırdığımı biliyorsunuz, aylık kontrollerinde yada ayına girdiğinde yaptıkları yapmadıkları gerçekten çok farklı. Bazen yapma desem de yapmaya devam ediyorum maalesef . Kartal çok geç hareketlenmeye başladı. Oturmama sorunu da beni gerçekten çok sinir etmişti, aylık kontrollerimiz sonucunda doktorumuz deviti arttırmamız gerektiğini söylediğinde nasıl tepki verecek, nasıl değişiklikler olacak diye merak etmedim değil. Tabi bunun çok büyük faydasını gördük. Artık Kartal oturabiliyor tek başına, desteksiz. Eee oturabildiğine göre artık bazı oyuncaklarla da oynayabilir.

Fisher Price Renkli Bloklar Kartal için çok güzel oldu. Renkli olması, tam ağzına sokabilecek şekilde olması (bu sıralar her şeyi ağzımıza sokuyoruz) atması, kutunun içine koyması , birlikte oynamamız ,ablasıyla oynaması gibi çok güzel yan etkileri oldu. 6 ay ve üzeri çocukların rahatlıkla oynayabildiği bu oyuncak ile biz yedinci ayımız biterken tanıştık. Kartal oturabildiği için artık bu oyuncak galiba bizim vazgeçilmezimiz olacak. Sizlerde bebeklerinizin ayına uygun oyuncaklar almalı ve onların gelişimleri için elinizden geleni yapmalısınız. Fiyatı da çok uygun, 25.99 tl . Arkadaşlarınızın çocuklarına da hediye seçeneği olabilir. İpek bu oyuncakla çok oynamıştı,şimdi Kartal’a sıra geldi.

6 ay üzeri oyuncak seçimi

locopoco

fisher price oyuncak

Kova için kuzeni ve ablası ile kavga ettiği bile oldu Kartal beyin. İlla koca kovayı alacakmış, içindekiler bir yana kovası bir yana onun için . Çok seviyor çok 🙂

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın