Kidzania Yaz Okulu Sertifika Töreni

Kidzania Yaz Okulu Sertifika Töreni

1 Eylül 2016 2 Yazar: Burcu Öğünlü

Uzun ve yoğun bir haftanın sonucunda sıra geldi katılım sertifikasını almaya. Kidzania yaz okulu kampı 1 haftalık olarak bizim için bitmiş bulunuyor. Cimcimenin günlük olarak neler yaptığını sizlere aktarmaya çalıştık, okumak isterseniz Etkinlik kategorisinde bulabilirsiniz.  İpek için çok güzel günler oldu, arkadaş edindi, yoruldu, eğlendi, yeni şeyler öğrendi, yemek sorunu çözülmedi ama onun için çok güzel bir hafta oldu.

Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu kampında İpek için bir sonu vardı ve hafta sonu sertifikasını almak için ailece gittik. Voltran oluşturduk ve kolumuzdakilerle bir fotoğraf çektik. Ne deniyor onlara bilmiyorum ama güzel bir anı oldu bizim içinde.

kidzania bilekliği

Girişimizi yaptıktan sonra başladık Kidzania içerisinde dolaşmaya. Sertifika töreni 12:40 da başlayacaktı, biz geç kaldık diye düşünürken meğer saati ertelenmiş. Koştura koştura gittik ve 13:30 da sertifikasını aldı cimcime. Bunun öncesinde Alice Harikalar Diyarı’nın önünde dans gösterileri vardı, bizde onlara katıldık. Orada çalışanların ne kadar mutlu olduğunu görünce şaşırdık, hepsi gençti ve çok mutluydular. Mutlu olmaları gerekiyor değil mi? Çocuklarla beraber olanların mutlu olması gerekiyor çünkü.

dans gösterisi

kidzania dans

Cimcimenin bir hafta boyunca katıldığı etkinliklerde fotoğrafları çekilmiş ve alanda sergilenmişti. Dilşah ve Eren’i gördüğümüzde çok mutlu olduk. Cimcimenin hayatında çok güzel oldu o arkadaşları. Alana girmeden önce youtube kanalı için cimcime çekim yapmadan edemedi tabi ki. Babasına neler anlattı neler, yakında youtube kanalında göreceksiniz. Yoğun bir dönemden geçiyoruz bizde , çalışan anne-baba olduğumuz için koşturmaca hayatımızda hiç eksik olmuyor. İnşallah videolarımız yakında youtube kanallarımızda olacak, sizler abone olun ki ilk siz izleyin.

Cimcime sertifikasını almak için çok heyecanlıydı. Açıklanma zamanı geldiğinde ilk onun adının okunması bizi mutlu etti. Cimcime pembe elbisesini giydi, elsa tacını da takmıştı, herkes çok beğenmişti ama çok heyecanlıydı. Didem ablası o gün izinli olduğu için göremedi ama en kısa zamanda onu görmeye gideceğiz. İpek için güzel bir kamp günü de böylece bitmiş oldu. İnşallah seneye daha uzun gitmek nasip olur.

kidzania güzelliği

kidzania giriş