İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İpek Kidzania Yaz Okulu Kampında-5.Gün

Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu kampında sonu geldi tabi bizim için sadece.Çünkü kamp okullar açılana kadar devam ediyor. Son haftaları mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

Sabah uyanmak neden bu kadar zor oluyor ki? Cimcime bugün çok kötü bir şekilde uyandı. Evden çıkmadan önce kahvaltı yaptırdım, bugün de öyle yapmaya çalıştım ama biraz zor oldu. Sabah kaldırdım,uykulu bir şekilde üzerini değiştirdim,uykulu yine elini yüzünü yıkadık, masaya oturdu ve başladı huysuzluk hemde ne huysuzluk.

Kidzania yaz kampında son günümüze de geldik ve bugün cimcime çok güzel şeyler yapmış. Alice Harikalar Diyarında çiçek olmuş, çok eğlenmiş. Diş doktoru olmuş ve diş kontrolleri yapmış. Araba tasarlama bölümünde de yine pembe bir araba tasarlamış ve sertifikasını almış. Tasarımcı sertifikasını alan cimcime büyük heyecanla bize gösterdi. Çok güzel zaman geçirdiği belliydi ama keşke bir de yemek yeseydi. Bugün yine kahvaltısını en iyi şekilde yapıp öğlen ve akşam yemeklerini tam olarak yememiş. Yarım saatlik bir zamanda arkadaşları hemen bitirirken bizim ki maalesef hep en son bitiren olmuş yada yememiş. Bugün gerçekten çok yorulmuştu. Akşam eve geldiğinde heyecanlıydı çünkü kınaya gidecektik. Eve gülerek girdi, çok yorgun olmasına rağmen üzerini değiştirdi ve kına için hazırdı. Akşam yemeğini zorla da olsa yedirmeye çalıştım ama bu çocuğu ne yapıcam bilmiyorum.

Yaz kampı bize çok güzel bir hafta geçirmemize neden oldu. İpek uyku ve yemek sorununun dışında çok eğlendi, yeni arkadaşlar edindi ama huysuzluğu hiç orda bırakmadı. Okullar açılınca ne olacak çok merak ediyorum. Cimcimenin son günü de bu şekilde geçmişti. Hafta sonu da katılım sertifikasını aldı.Bakalım cimcime son gün neler yapmış, youtube kanalımıza da bakmadan geçmeyin sakın ,İPEK’İN KANALI

Cimcimenin en sevdiği,olmazsa olmazları Dilşah ve Eren. En iyi arkadaşları oldu bu yaz kampında.

Ford tasarım atölyesinde cimcimenin tasarlamış olduğu araba çok güzel olmuş değil mi?

 

Bir yorum

Bir cevap yazın