İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İpek Kidzania Yaz Okulu Kampında-4.Gün

Hadi kalk kızım okula gidiyoruz, hayırrrr

Eeee gitmek istemiyor musun? Hiç ses yok…

İşte bugün böyle başladık güne. Zorda olsa sabah kalktı, üzerini giydirdim, bir şeyler atıştırdı, kardeşini sevdi ve evden hep birlikte çıktık. Çocuk ne yapsın, sabah 06:30 da kalkıyor, 08:30 da okul başlıyor 18:15 gibi ordan çıkıyorlar eve gelmesi 19:15 i buluyor yemek yemesi biraz uzanıp televizyon izlemesi 21:30 u buluyor. Sonra sütünü içip hopp yatağa. Yaz okulu kampı ,okulların açılmasına ve bizim neler yaşayacağımıza ön ayak oldu sanırım. Sabahçı olarak yazdırdık cimcimeyi öğlen anneannesine gelince kuzeni ve kardeşiyle de vakit geçirir diye düşündük. Cimcime yaz okulu kampında çok yoruluyor ama eve geldiğinde yine huysuzluğu yapmaya devam ediyor. Bağırma özelliğini hala devam ettiriyor. İnşallah bunun üstesinden geleceğiz.

Kampın bitmesine kaldı 2 gün. Cimcime Dilşah arkadaşı ile güzel vakit geçirmeye devam ediyor. Sabah kahvaltı tabağındaki her şeyi yemiş, bu bizim için en güzel haber. Masabaşı aktivitelerinde de bugün Tuval Boyama yapmışlar. Her gün yaptığı aktiviteleri eve getirmesi, bize göstermesi de gerçekten çok güzel. Öyle bir anlatışı var ki görmelisiniz. Kamp bittiğinde kısa bir video çekimi de yapacağım bakalım cimcime neler anlatacak. Bu arada cimcimenin youtube kanalına da bakmayı unutmayın. Didem hanımın göndermiş olduğu videoları oraya koymaya çalışıyoruz. İPEK’İN KANALI

kidzania tuval boyama

kidzania masa başı etkinlikleri

Cimcime bugün en sevdiği şeyleri yapmış, cimnastik hayatımıza girmişti biliyorsunuz. CSKA Moskova ile cimnastik yapmışlar. Kidzania serbest zamanda da markette çalışmış, kek yapmış para kazanmış. Kidzoslarını koyması için babası boynuna asılan cüzdan gibi bir şey aldı. Her akşam geldiğinde anne baka bu kadar kazandım diyerek paralarını gösteriyor. İpek için bu kamp gerçekten çok eğlenceli oldu. Cumartesi gününü dört gözle bekliyoruz, bakalım hangi alanlarda sertifika alacak.

CSKA Mosova cimnastik

IMG-20160825-WA0007

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın