İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Monster High Çılgınlığı

Canavar mı? Çizgi film mi? Sevimli mi?

Monster High çılgınlığına sizlerde ortak mısınız? Sizin de çocuklarınız onlara hayran mı? Her çıkan yeni oyuncağı almak mı istiyor? O zaman sizlerle ortak yanımızı bulduk. Monster High çılgınlığına hoş geldiniz.

Uzun zamandan beri bu bebeklere hayranlığımız artmıştı, neden bilmiyorum ama onlar cimcimeye pek bir sevimli geliyorlar. Çeşit çeşit çıkan oyuncakların olması da bunun önüne geçmiyor değil . Cimcime kardeşi olduktan sonra isteklerinde de bir değişikliklerin olduğunu fark etmiştik ve bunun üzerine de anlaşarak ayda bir oyuncak almaya karar verdik. Tabi buna uyuyor muyuz? uymaya çalışıyoruz diyebiliriz. Aslında bu karakterlere çok fazla hayran değil sadece seviyor, bu sene ki doğum günü konseptimiz de biliyorsunuz bu oldu. Özellikle de siyah beyaz saçları olan Frankie. Peki bu karakterler nelerdir? ne yaparlar? bu monster high nedir? diye merak ediyorsanız o zaman sizlere az bilgi vermeye çalışayım.

monster high canavarları

Monster High bir okul ama bizimkilerden çok farklı. Vampirlerin, kurt adamların hatta daha farklı canavarların olduğu bu okulda yok yok. Bu acayip öğrencilerin olduğu okulda sizlerde olmak ister misiniz? Biraz korkutucu olsa da onlarla olmak güzel olurdu sanki çünkü onlar hiç zarar vermiyorlar 🙂 ne de olsa çizgi film değil mi? Bu okulun olmazsa olmaz , en popüler canavarları var, bizim de bu canavarlardan sevdiğimiz Frankie. Frankie siyah beyaz saçlara sahip, acayip bir kız. Frankenstein ‘ın kızı. Biz bu karaktere bayılıyoruz. Diğer popüler karakterler arasında Draculara geliyor. Doğum günü konseptlerine baktığınız zaman hep bu karakteri görebilirsiniz, pembe siyah saçlı kız, Dracula’nın kızı. Çok fazla iyimser, yanağında da kalp işareti var.Bir diğer popüler canavar ise Clawdeen Wolf ,kurt adamın kızı. En yakın arkadaşı Draculara ve tasarıma hayran. Lagoona Blue ise değişik canavarlardan bir tanesi. Deniz canavarının kızı, çok rahat biri. En popülerler arasında Mumyanın kızı olan Cleo De Nile de bulunuyor. Acayip Amigo takımının kaptanı, hükmetmeyi çok seviyor.

Çılgın mı çılgın bu canavarlara hayran olmamak elde değil di mi? Şaka bir yana bu karakterler çocuklarımızı etkiliyor. Cimcimenin doğum günü konsepti buydu ve gelen hediyler de çoğu bu yönde oldu. Frankie’nin tasarım oyuncağı çok güzeldi hele kumsal modası süper. İpek tasarlamayı, kesip biçmeyi çok seviyor, bu tasarım oyuncağı ile çok güzel kıyafetler oluşturabiliyor. Bazı oyuncaklar çocuklarımızı gelişimi için iyi olurken bazıları da farklı yönlere gitmesine neden olabiliyor. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Monster High çılgınlığı daha da artmaya devam ediyor, gün geçtikçe yeni karakterlerin çıkması da ilgiyi arttıracak gibi gözüküyor. Bakalım neler göreceğiz?

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın