İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HERO Baby Karışık Meyveli Yulaflı

Hero Baby Karışık Meyveli Yulaflı çeşidi ile bebeklere yaz aylarında da hem doyurucu hem meyveli bir öğün alternatifi sunuyor.

Kontrollü doğal tarım ile Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapan Hero Baby, bebekler için besleyici bir lezzet sunuyor. Uzmanlar 6. aydan itibaren ek besine başlanmasının bebeklerde ilerde oluşabilecek diyabet ve çölyak riskinin önlenmesinde etkili olduğunu,, damak tadının ve çiğneme gibi motor aktivitelerinin gelişmesindeki önemini vurguluyor. Hero Baby, Türkiye’nin tek kavanoz mama üreticisi olarak Türk bebeklerinin damak tadına uygun ek besinler üreterek sağlıklı gelişimini desteklemeye yardımcı oluyor. Hero Baby, her mevsim olduğu gibi yaz aylarında da anneleriyle birlikte dışarıda daha fazla vakit geçiren bebekler için hem pratik hem de besleyici alternatifler sunuyor. Hero Baby, Karışık Meyveli Yulaflı kavanoz maması ile bebeklerin 6. aylarından itibaren doyurucu ve sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunurken bebeklere C Vitamini kaynağı da sağlıyor.

hero baby

Doğru Besin Değeri ile Sağlıklı Büyümeye Destek

Bebek beslenmesine uygun, kontrollü tarım ile yetiştirdiği sebze, meyve ve tahıllarıyla lezzetli mamalar üreten Hero Baby, bebeklerin hem damak zevklerinin oluşmasına hem de gelişimlerine yardımcı oluyor. Ürettiği tamamlayıcı besinler ile bebeklerin besinsel ihtiyaçlarını karşılarken, yarı sindirilmiş tahıllı ürünleri ile de sağlıklı gelişimlerini destekliyor.

Türk Gıda Kodeksi Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıdası Tebliği’ne Uygun

Hero Baby, Ankara’da bulunan Türkiye’nin tek bebek ve küçük çocuk ek gıda üretim tesislerinde doğadan bebekler için özel olarak seçilen meyveleri hiç bir koruyucu katkı maddesi eklemeden üretiyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın