Kutu Süsleme-Bebek Bezi Kutusu/2

Kutu Süsleme-Bebek Bezi Kutusu/2

14 Temmuz 2016 1 Yazar: Burcu Öğünlü

Yeni bebekler ,değişik hediye fikirleri. Herkesin en çok merak ettiği ve farklı ne yapabilirim diye düşündüğü hediye çeşitlerinden belkide en basiti ile sizlerleyiz. Kişiye özel bir hediye paketi yapmak ister misiniz? O zaman hadi birlikte yapalım.

Daha önceden de sizlerle paylaşmıştık, bebek bezi kutularından hediye paketi yapımını. Bu sefer de Doruk için karşınızdayız. Yine malzemelerimiz aynı. Bebeğinizin yada elinizde olan bir kutu en büyük ve özel parçamız olacak aman sakın düzgün kutular yada yanlarından az da olsa yırtık kutularınız varsa atmayın bir kenara koyun ki değerlendirelim.

Malzemeler :

  • Bebek bezi kutusu
  • Eva-tül
  • Şekiller- Makas -Yapıştırıcı

İlk olarak ne yapmak istediğinize karar verin. İsime özel yapacağınız için anlamına göre yada onun sevdiği şeyleri göz önünde bulundurabilirsiniz . Ben Doruk için bir fil ve balonlar düşündüm içerisine de doğum günü konseptine uygun hediyeler aldım. Daha sonra da en son olarak tül ile süsledim. Keyifle ve eğlenceli bir şekilde yapıldığı için gerçekten güzel oluyor. Sizler de çocuklarınızla sanki etkinlik yapıyormuş gibi bu şekilde süslemeler yapabilirsiniz. Bir önceki kutu süslememiz için aşağıdaki linke tıklayın lütfen.

kutu süsleme

bebek bezi kutusu süsleme

doruk doğum günü konsepti

 

 

Kutu Süsleme-Bebek Bezi Kutusu