İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Buz Devri Şovu Trump AVM de

Ülkemizde 15 Temmuz’da vizyona girecek animasyon filmi Buz Devri Büyük Çarpışma’nın (Ice Age 5 )sahne şovu Türkiye’de ilk defa 15-16-17 Temmuz’da Trump Alışveriş Merkezi’nde sahnelenecek. Buz Devri’nin kahramanları ayrıca şov sonrasında çocuklarla fotoğraflar çektirecek, poster hediye edecek.

Etkinliğe katılım ücretsiz…

buz devri gösterimi

Bol ödüllü animasyon serisi Buz Devri’nin son filmi Büyük Çarpışma, ülkemizde 15 Temmuz’da vizyona giriyor. 7’den 70’e herkesin merakla beklediği filmin sahne şovu da aynı tarihlerde Trump Alışveriş Merkezi’nde olacak.

Filmin birbirinden eğlenceli kahramanları, beyazperdenin ardından muhteşem sahne şovu ile ilk kez Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak. 15-16-17 Temmuz’da sahnelenecek şov; prodüksiyonu, koreografisi, kostümleri ve atmosferiyle izleyenleri büyüleyecek.

Eğlenceli şovlar ve renkli sürprizler!

Buz Devri’ kahramanları Many, Diego, Peaches ve Sid, Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katında kurulacak özel sahnede hem dans edecek, hem de çocuklarla şarkılar söyleyecek. Sınırsız eğlence ve bol dans vadeden şov üç gün boyunca 4 seans olarak yapılacak. Seans saatleri ise 12:00, 14:00, 16:00 ve 18:00…

Buz Devri Büyük Çarpışma’nın sahne şovunu izlemeye gelenler ayrıca kahramanlarla fotoğraf çektirme fırsatını da yakalayacak. Ayrıca gelen tüm çocuklara filmin büyük boy afişi hediye edilecek. Etkinlik tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın