İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dünyanın En Büyük 5. Akvaryumundan Bayram Hediyesi

İstanbul Bayrampaşa’da bulunan dünyanın en büyük 5. akvaryumu SEA LIFE Akvaryum, tüm ziyaretçileri için hediye bilet kampanyası düzenliyor. 2-10 Temmuz arasında akvaryuma gelenler, aldıkları biletle 2016 yılı Aralık ayına kadar bir kez daha hiç ücret ödemeden akvaryumu ziyaret edebiliyor ve okyanusun derinlerinde dolaşıyor.

Hayatınızda hiç köpekbalıkları, 5 metrelik vatozlar, rengarenk okyanus balıkları ve dev orfozların arasında dolaştınız mı? Hem de tüp ya da maske kullanmadan… İstanbul SEA LIFE Akvaryum’da bulunan 83 metre uzunluğundaki su altı okyanus tünelinde bu mümkün. Hangi yaşta olursanız olun, suyun metrelerce altında bulunan uzun ve geniş bir koridorda, 270 derecelik panoramik görüntüye sahip okyanus manzarası eşliğinde her adımınız keşif ve heyecan dolu bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Dünyanın en büyük 5. akvaryumu SEA LIFE, içerisindeki deniz yıldızı gibi zararsız türlerin bulunduğu dokunma havuzları, dinozorlar çağından günümüze erişmiş dev arapaymalar, at nalı yengeci ve 1.5 metre kol açıklığına sahip dev Japon Örümcek Yengeci gibi 15 binden fazla deniz canlısıyla birlikte resmi boyanan balıkların canlanıp yüzebildiği Avrupa’nın ilk ve tek Resim Akvaryum’uyla keşif ve heyecan dolu bir gün sunuyor. SEA LIFE Akvaryum düzenlediği çift bilet kampanyası ile de bu muhteşem günü ikiye katlıyor.

Bir bilet alana ikinci bilet hediye

Akvaryum’dan 2-10 Temmuz arasında bilet alanlar, SEA LIFE Akvaryum’un hediye ettiği çift biletle 2016 yılı Aralık ayına kadar istediği gün hiç ücret ödemeden akvaryumu tekrar ziyaret edebiliyor. Üstelik SEA LIFE Akvaryum’un internetten alınan biletlerinde de %20’ye varan indirim elde ediliyor.

Bilet fiyatları ve SEA LIFE hakkında detaylı bilgi www. visitsealife.com/istanbul  internet adresinden alınabiliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın