İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Canım Kardeşim’ MOİ Sahne’de Çocuklarla Buluşuyor

İstanbul’un uluslararası standartlara sahip en yeni ve en keyifli sahnesi MOİ Sahne’de çocuklara çevre duyarlılığını, kardeşliği ve dayanışmayı anlatan çocuk oyunu ‘Canım Kardeşim’ oyunu bir kez daha sahneleniyor. TRT Çocuk ekranlarında sevilerek izlenen ‘Canım Kardeşim’ adlı çizgi dizinin müzikli gösterisi olan oyun 2 Temmuz Cumartesi günü çocuklarla buluşuyor

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, İstanbul’un en modern sahnelerinden MOİ Sahne’de birbirinden keyifli oyunlara ve gösterilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Sahnelendiğinde yoğun ilgiyle karşılaşan TRT Çocuk ekranlarında sevilerek izlenen ‘Canım Kardeşim’ adlı çizgi dizinin müzikli sahne gösterisi, 2 Temmuz 2016, Cumartesi günü; Gergedan Yapım oyuncuları tarafından saat 14.00’te MOİ Sahne’de tekrar sergileniyor. TRT Çocuk kanalında çocukların severek izlediği Müge ve Mine kardeşlerin dünyayı dolaşarak yaşadıkları maceraları konu alan sahne gösterisi, çevre duyarlılığı, kardeşlik ve dayanışma gibi temaları eğlenceli bir dille işliyor.

‘Canım Kardeşim’ müzikli sahne gösterisi için biletler www.biletix.com’dan temin edilebiliyor

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın