İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

LC Waikiki’den Şık “Bayram”lık

LC Waikiki, bu bayramda da hem şık hem de rahat kıyafetleri tercih eden bütün aile üyelerinin bayram kıyafetlerinde

tek adres olacak.

Her daim şık olmak isteyenlerin tercihi LC Waikiki, bayramı da şık karşılamak isteyenler için zengin bir koleksiyon sunuyor.

Tüm aile LC Waikiki’den…

 Kadınlar, bu bayram çiçek desenli uçuş uçuş elbiselerle romantik bir hava yakalarken, pastel tonlardaki pantolonları desenli bluzlar ile kombinliyorlar. Serin yaz gecelerinde ince, uzun hırkalar koruyucu görevi görüyor. Fırfır ve dantel detayları ise koleksiyona canlı bir hava katıyor.

Stiline önem veren erkekleri ise keten gömlekler, şık pantolonlar, renkli polo tişörtlerin yer aldığı bir koleksiyon bekliyor.  Yaz aylarında da ceketten vazgeçemeyenler için açık tonlardaki blazer ceketler doğru bir seçim oluyor.

lcw bayramlık

LC Waikiki ile çocuklar bu bayram da şıklıklarını koruyor

Genç kızlar için pastel tonlardaki pantolonlar, baskılı tişörtler ve çiçek desenleri dikkat çekerken, kemer detaylı midi boy elbiseler koleksiyonun dikkat çeken parçaları oluyor.

Genç erkekler için baskılı tişörtler, desenli gömlekler ve renkli pantolonların yer aldığı dinamik bir koleksiyon öne çıkıyor. Deri kemerler ve şapkalar ise koleksiyonun eğlenceli detayları olarak göze çarpıyor.

Kız bebek ürün grubunda beyaz, pembe ve pastel tonlar öne çıkarken, tül ve çiçek detayları tasarımlara zarif bir hava katıyor. Koleksiyonda şık elbiseler ve eteklerin yanı sıra, şort-tişört ve tayt-tişört seçenekleri de bulunuyor.

Erkek bebek ürün grubunda renkli şortlar, denim pantolonlar, desenli gömlekler ve tamamlayıcı öğe olarak ceket ve yelekler yer alıyor. Küçük beyler son dokunuşu ise küçük bir papyon, kemer ya da şık bir pantolon askısıyla yapıyor.

lcw bayramlık

LC Waikiki Hakkında

1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “iyi giyinmek herkesin hakkı” mottosu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 20 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün 30 ülkede yaklaşık 650 mağazası ve yaklaşık 30.000 çalışanıyla hizmet veriyor.

www.lcwaikiki.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın