İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kemerlerinizi Bağlayın, Babalar Günü’nde CarrefourSA İçerenköy’de Uçuyoruz!

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA İçrenköy Alışveriş Merkezi, “Feel the Flight” isimli uçak simülatör etkinliği ile babalar ve çocuklara hiç unutmayacakları bir uçuş deneyimi sunuyor.

 carefour babalar günü

CarrefourSA İçerenköy Alışveriş Merkezi, Babalar Günü’nde babalar ve çocuklarına uçuş simülatörü ile gerçek uçuş keyfini yaşatacak. 18-19 Haziran tarihlerinde Shop&Win kartlı ziyaretçiler, CarrefourSA İçerenköy’de sıra dışı bir uçuş imkanı bulacaklar. Her türlü hava durumunu simüle ederek uçacak olan misafirler; gece, gündüz, fırtına, kar, sıfır görüş vb. hava ve doğa koşullarında uçmayı tecrübe edinerek unutulmaz bir Babalar Günü yaşayacaklar.

Ziyaretçilerine her zaman keyifli etkinlikler sunan CarrefourSa İçerenköy Alışveriş Merkezi Ramazan ayı boyunca her Cumartesi – Pazar geleneksel oyunlar ve fasıl dinletileri ile ziyaretçilerine keyifli saatler yaşayacak.

Türkiye’nin faaliyete geçen ilk dört alışveriş merkezlerinden biri olan CarrefourSA İçerenköy Alışveriş Merkezi; merkezi konumunun yanı sıra; marka karması, kaliteli hizmet anlayışı, eğlenceli etkinlikleri ile İstanbulluların vazgeçilmez alışveriş ve buluşma noktası olma özelliğini korumaya devam ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın