İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çocuklar Babalarına En Güzel Hediyeyi The ZONE by Finansbank’ta Yapacak

THE ZONE BY FİNANSBANK’TA
BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ ÇOCUKLARIN EL EMEĞİ İLE HAZIRLANACAK
Bu özel günde babana eşsiz bir hediye hazırlamaya ne dersin?
IEG & 73 Organizasyon işbirliği ve Finansbank ana sponsorluğuyla çocuklara eğlenerek öğrenebilecekleri bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan The ZONE by Finansbank, babalar gününe özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.
Çocuklar babalarına en güzel hediyeyi The ZONE by Finansbank’ta yapacak…
Çocuklara özel kültür ve eğlence merkezi The ZONE by Finansbank, babalar gününe özel ‘hediye yapım atölyesi’ gerçekleştiriyor. 19 Haziran Pazar günü gerçekleşecek olan atölyede, çocuklar babalarına hediye tasarlayacak ve kendi tasarladıkları bu özel hediyelerle babalar gününü kutlayacaklar. Atölye çalışmasına katılan çocuklar The ZONE by Finansbank’ın ilk sergisi olan “Harika Matematik” i de gezecek.
Harika Matematik Sergisi; 20 farklı ünite ile bilgilendiren, analitik düşünce ve derinlemesine sorgulama için teşvik eden, iletişim kurmaya cesaretlendiren ve çocukların deneyimlerini rahatlıkla paylaşabilecekleri eğlenceli bir yolculuk. Matematiğin temel konularının eğlenceli ve interaktif şekilde işlendiği sergide çocuklar, Ortaokul Matematik Dersi Öğretim Programı’na uygun hazırlanmış ünite ve konu istasyonlarında, bilgilerini pekiştirerek arkadaşları ile birlikte hoş vakit geçiriyorlar. 20 farklı sergi istasyonu, matematiğin temel konularını anlatırken çocukları şaşırtıyor, düşündürüyor ve eğlendiriyor. Sergi içindeki tırmanma duvarı ve trambolin ise çocuklara vücutlarındaki matematiği keşfetme olanağı sunuyor.
Matematik ile ilişki kurmayı etkin bir süreç olarak ele alan sergi, ziyaretçi çocukların öğrenme sürecinde aktif katılımcı olmalarını ve kendi öğrenme süreçlerinin öznesi olmalarını öngörüyor. İstendiği takdirde öğretmenler de serginin bir parçası olarak, öğrencileri ile bağ kurabilecek ek konulardan bahsedebiliyorlar.

the zone babalar günü
Çocuklar eğlenerek büyüyor, kendilerini keşfediyor…
Dünya standartlarında teknik altyapıya sahip olan The ZONE by Finansbank bin 600 metrekarelik dev bir alanda hizmet veriyor. The ZONE by Finansbank’ta, geniş olanaklara ve teknik alt yapıya sahip özel bir Sergi Alanı, çocukların öğrendiklerini uygulama, yaşıtlarıyla birlikte bilgi ve becerilerini geliştirme ve ekip olarak çalışma fırsatı bulacakları Atölye Alanı, Da Vinci Learning eğitim kanalının zengin içeriği ile buluşacakları Auditoryum ve Türkiye’nin ilk indoor Trambolin Park’ı bulunuyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın