İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KidzMondo’dan Babalar Günü Hediyesi!

Tüm babalara giriş ücretsiz, çocuklara yüzde 30 indirim!

Çocukların şehri KidzMondo, Babalar Günü’ne özel 18-19 Haziran tarihlerinde tüm babalara ücretsiz giriş ve ayrıca online satışlarda çocuklara yüzde 30 indirim sunuyor. Üstelik babalar, çocuklarıyla birlikte aktivitelere katılıp meslekleri de deneyimleyebilecekler!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, Babalar Günü’ne özel kampanyasıyla aileleri mutlu edecek. Babalar Günü’ne özel 18-19 Haziran tarihlerinde tüm babalara KidzMondo’ya giriş ücretsiz olacak. Ayrıca KidzMondo’nun web sitesinden (www.kidzmondoistanbul.com) yapılan online satışlarda çocuklara yüzde 30 indirim kampanyası yapılacak.

Çocuklar babalarıyla meslek deneyimleyecek!

Ayrıca çocuklar sadece Babalar Günü’nde seçtikleri bazı meslekleri ebeveynleriyle birlikte deneyimleme şansına sahip olacak. Örneğin babasıyla birlikte dans & müzik odasında DJ, program stüdyosunda kameraman, hastanede doktor olabilecek. Babalarıyla birlikte çok keyifli bir gün geçirecek.

Eğlence & öğrence şehri KidzMondo!

40’tan fazla meslek ünitesinin yer aldığı KidzMondo’da çocuklar itfaiyeciden doktora, inşaat ustasından moda tasarımcısına kadar akla gelen her mesleği deneyimleyerek öğreniyor hem eğleniyor hem de öğreniyor.

www.kidzmondoistanbul.com / 0212 348 10 00

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın