İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Avon Big & Multiplied Maskara

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, yeni ürünleriyle güzelliğe değer katmaya devam ediyor. AVON’un yeni maskarası Big & Multiplied, göz makyajında devrim yaratıyor. Kirpikleri anında ayırarak hacim veren AVON Big & Multiplied Maskara, özel fırçasıyla her kirpiği anında belirginleştiriyor.

AVON, yeni maskarası Big & Multiplied ile kirpiklerinizin etkisini artırıyor. Kirpiklerin birbirine yapışıp topaklanmasını önleyen AVON Big & Multiplied Maskara, %64’e kadar daha fazla kirpik görünümü sağlarken, suya dayanıklılık özelliğiyle de dikkat çekiyor. Özel fırçasıyla her bir kirpiği ayrı ayrı belirginleştiren ve hacim kazandıran AVON’un yeni maskarasında siyah ve siyah-kahve renk seçenekleri bulunuyor.

Kadınların hayatını her anlamda farklılaştıran AVON, yeni uygulaması Avon Sihirli Ayna ile güzellik ve teknolojiyi bir araya getiriyor. Avon Sihirli Ayna uygulamasının gelişmiş yüz tanıma teknolojisiyle Big & Mulitplied Maskarayı satın almadan önce dijital ortamda gerçek zamanlı deneyimleyebilir ve uygulama üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Sihirli Ayna uygulamasını akıllı telefonunuza ya da tabletinize hemen indirip Big & Multiplied maskaranın sizde nasıl görüneceğini deneyebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın