İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kutu Süsleme-Bebek Bezi Kutusu

Doğum yaptıktan sonra en fazla kullandığımız ürünler arasında tabi ki bebek bezi gelmektedir. Cimcime de ve Kartal’da kullanmış olduğum Prima Bebek bezi kutularını neden değerlendirmiyorum diye düşündüm ve bunlarda biraz değişiklik yaparak güzel bir hediye paketi şekline dönüştürdüm.

Kartal’ın küçülen kıyafetleri vardı , arkadaşım da doğum yapacağı için kıyafetleri ona verecektim. Öyle poşete doldurup vermek istemedim ve ismine özel bir kutu neden yapmıyorum diye düşündüm ve bakın neler yaptım, sizlerde bu bebek bezi kutularınızı değerlendirebilirsiniz. Hayal edin ve yapın.

Malzemeler :

  • Bebek bezi kutusu
  • Eva-keçe- tül
  • Şekiller- Makas -Yapıştırıcı -Boya

Ben bunda eva ve keçeyi karışık olarak kullandım. Bebeğimizin ismi EGE olacağı için ona uygun bir kutu hazırlayalım dedik ve deniz yaptım. Denizi mavi keçe, gökyüzünü beyaz keçe ile yaptım. Şekilleri de cimcime ile birlikte kestik ve boyadık. Çift taraflı bant ile şekilleri yapıştırdık.Biz yaparken çok eğlendik ve sonucunda da çok güzel oldu. İçerisine küçülen kıyafetlerimizi koyduk ve tül ile de süsledik. Baksanıza ne kadar güzel oldu .

bebek bezi kutusunu süslüyoruz

bebek bezi kutusu

bebek bezi kutusu süsleme

bebek bezi

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın