Skip Hop Biberon Çantası

Skip Hop Biberon Çantası

5 Mayıs 2016 1 Yazar: Burcu Öğünlü

Biberon kullanan annelerin en büyük yardımcısı Skip Hop biberon çantası. İçerisinde bulunan sıcak yada soğuk tutma özelliğine sahip jel ile bebeklerimizin yemekleri güveli bir şekilde taşıyabileceğiz.

Çalışan bir anneyim biliyorsunuz, İpek zamanında bu tür bir çanta yoktu yada benim haberim yoktu sanırım görmemiştim. İş yerinde sağdığım sütleri buz torbası ile bir poşete koyarak eve getiriyordum. Bazen trafik olurdu aklım hep poşetteki sütte olurdu ama şimdi bu çanta ile tanıştım ve Kartal çok şanslı gerçekten.

tinylove biberon çantası

skip hop biberon çantası

Devletin vermiş olduğu doğum iznim bitti , bir ayda ücretsiz izin aldım ve Haziran da iş başı yapacağım. Kartal’ı emzirdiğim sürece sütümü sağacağım. Biberon çantasını ben sağdığım sütler için kullanacağım. Yakında ek gıdaya geçerken de yemeğini ona koyup gittiğimiz yere götüreceğim. İki biberonu rahatlıkla koyabiliyorsunuz, temizliği de çok kolay. Islak mendil ile yada nemli bez ile silebilirsiniz. Çantanın diğer bir özelliği ise fermuarlarının çift olması. Her iki yönde de açabiliyorsunuz. Özellikle dışarıya çıkarken bebek arabasını kullanıyorsanız bu çantayı da kolaylıkla sapına asabiliyorsunuz.

Annelere ve anne adaylarına bu ürünü tavsiye ediyorum. Hazırlıklarını yapan hamile anneler bu çantaya da bir göz atmanızı öneririm.

Skip Hop ürünleri için tık tık