İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ali Aras Geliyor

Güzeller güzeli ,TarçınEvents‘ in sahibi ikinci bebeğini beklerken Osmanbey de bulunan Lasagrada Hotel de çok güzel bir baby shower yaptı. Birbirinden değerli markalarında yer aldığı baby shower da misafirler çok güzel vakit geçirdiler.

Davetliler arasında bende vardım , İpek babasıyla sinema keyfi yapacaktı bende çılgın göz ile baby showera gidecektik ama nasip olmadı. O gün İstanbul da maalesef bisiklet turu vardı, haberlerde birinci köprünün kapalı olmadığı tek şeritte olsa açık olduğu söylenmişti bizde 11 gibi evden çıktık , yavaş yavaş gideriz diye düşünmüştük ama ne görelim köprü yoluna girdiğimiz anda bir yığılma gördük galiba k aza var diye düşündük, biraz ilerledikten sonra gördük ki meğer köprü kapatılmış. Neyse dedik Fatih Sultan Mehmet açıktır, yetişiriz her şekilde dedik. Girdik diğer körü yoluna, Ümraniye’ye bile gelememiştik ve adım adım gidiyorduk, yaklaşık bir saat öylece trafikte adım adım ilerledik ama sonucunda öndeki aracın nasıl oldu anlamadık ama bize az da olsa dokunmasıyla durumlar alt üst oldu. Trafikte fena halde bunalmış, İpek sıkıldım artık ne zaman gidicez derken çılgın gözde ağladığı anda olan olmuştu. Biz maalesef bu özel baby showera gidemedik. Aklım ordaydı çünkü ne zamandır görmediğim arkadaşlarım oradaydı. Keşke her şey güzel gitseydi de orada olabilseydim ama nasip olmadı…

baby shower ali aras

Paylaşılan fotoğraflara baktığımız zaman cimcimenin ilk yorumu “Aaa anne aynı Elsa gibi olmuş” oldu. Mavi öyle güzel yakışmıştı ki benim arkadaşıma gerçekten çok güzeldi. Fatma ve kızının kıyafeti benim de yakından sevdiğim ve takip ettiğim Ella Tasarım tarafından yapılmış. Gerçekten mükemmeldi.

Ali Aras sağlıkla gelecek inşallah yakında, zaman öyle çabuk geçiyor ki Allah evlatlarımıza uzun ömürler versin . Sağlık olmayınca hiç bir şey olmuyor maalesef. Fatma misafirleri içinde çok değerli hediyeler hazırlamış, baby shower da kimler vardı kimler, aşağıdaki linklerden sizlerde onlara ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Fatma’ya beni davet ettiği için çok teşekkür ediyorum, en özel anlarında yanında olmaya çalışıyorum, bazı dostlar vardır internetten de olsa tanırsınız ama o sizin sanki en yakın arkadaşınız gibi olur. Hayatınız boyunca sanki onunla birlikte olmuşsunuz işte Fatma da benim için değerlidir. İyi ki seni tanımışım güzel gözlü anne, iyi ki seni tanımışım Fatmacım.

tarçın events baby shower

LASAGRADA OTEL
ŞIMARIK TATLAR
BEYZA KORKUT
NAZ EVENTS
KOSTÜM
AYAKKABI
WOLKEBABY
VİLDAN DENİZCİ
BABYNEST_TURK
MOMEASY -PINK BLUE BABY  -Satış için sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.
TİNY LOVE – PINK BLUE BABY  -Satış için sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.
SKIP HOP – PINK BLUE BABY -Satış için sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.
MİNİK HATIRALAR KARTLARI
MAMIPOWER
THREE FREE KIDS
MINENE
REVOX
ETAMINNAK
ECODROPEVENCEE
ONLINE ICECEK
ACTIVIA
HAYAT SU
ELECTROLUX

tarçın events baby shower

2 Yorum

Bir cevap yazın