23 Nisan’da Nerede Ne Var?

23 Nisan’da Nerede Ne Var?

22 Nisan 2016 0 Yazar: Burcu Öğünlü

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu olsun. Nerede ne kutlanıyor, hangi etkinlikler nerede yapılacak kısa bir yazı hazırladık sizler için, belki sizler için de uygun olur ve bu güzel etkinliklere katılırsınız.

23 nisan etkinlikleri

  • Tüm Çocuklar D&R lara

D & R Maltepe Park ‘ta Çocuklar müzik dolu Bir Gün geçirecek. “Rüzgar’la Konuşmak” kitabının Bir kahramanı olacak, nefis müziklerle keyifli Bir Türkiye Yolculuğuna çıkacak. , Yedi Farklı hikâye Minikler Türkiye’nin yedi bölgesini ziyaretinde türküler eşliğinde gezecek, ritim çalışmasıyla Müziğe eşlik edecekler.

Kitaplarıyla maceradan maceraya koşan çocuklar, 23 Nisan’da D & R Ümraniye Meydan ‘da bu kez de “Levent Şirin A.Ş.” karakterleriyle buluşacak “Levent Şirin A.Ş.”. Levent Şirin A.Ş., kitaplarını Çocuklar için canlandıracak, miniklerle fotoğraf çektirecek. Masalcı abla birbirinden güzel masallar anlatacak.

Minik Misafirler D & R Erenköy ‘de çok sevdikleri İyi Bir dinazor Arlo ile oyun hamurundan dinolar yapacak, prensesleri kumaşlarla giydirme ziyaretinde boyama etkinliğine katılarak küçük birer tasarımcı olacaklar.

23 Nisan’da küçük kitapseverler D & R Marmara Forum ‘da en sevdikleri yazarlardan Yalvaç Ural’la buluşacak, hem kitaplarını imzalatacak hem de sohbet edecekler.

  • Tepe Nautilus AVM

23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı “El ver, hayata tutunsun!” sosyal sorumluluk projesi ile kutluyor. 22, 23 ve 24 Nisan tarihlerinde Tepe Nautilus’ta kurulacak etkinlik alanında minik misafirler hem oyunlarla eğlenceli vakit geçirebilecekler hem de Bolluca Çocukköyü’nde yaşayan “Koruncukların” ihtiyaçlarının karşılanmasında destek olabilecek, 23 Nisan’ın “minik kahramanları” olabilecekler.

  • Mamut Art Project 2016

Akkök Holding sponsorluğunda gerçekleştirilen Mamut Art Project (MAP), bu yıl ve 21-24 Nisan 2016 tarihleri Arasında KüçükÇiftlik Park’ta yılında tekrar görülebilecek. Genç sanatçılara alan görünürlük sağlamalarına katkıda Bulunan Mamut Art Project, Türkiye’nin ilk En Kapsamlı ettik “ulaşılabilir sanat,” ziyaretinde açan etkinligi Olarak Dördüncü yılını tamamlıyor. Bu Mamut Art Project’de 1000’e Yakın Başvuru arasindan belirlenen 51 Sanatçının işleri sergilenecek yıl ve. MAP 2016, bu zengin ettik etkileyici serginin yanı Sıra, yine ‘genç ruhlu’ Bir performans Programına da sahne olacak.

  • Zorlu Çocuk Tiyatrosu

Kibritçi Kız muzikali ile 23 Nisan sevinci ikiye katlanıyor …

  • Forum İstanbul

Dinazorlar, 15 binden Fazla deniz canlısı, en eğitici eğlenceli oyun merkezi LEGOLAND ® Discovery Centre’a ev sahipliği yapan avrupa’nın En Büyük alışveriş A.Ş. yaşam merkezi Forum İstanbul A.Ş., 23 Nisan’da Aileleri Çocukları ile beraber keyifli vakit geçirmek Için Eğlenceye davet ediyor .