İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

#kartalanneleribulusuyor Hadi Siz de Gelin

Kartal da yaşayan anneler, anne adayları bu çağrı sizlere. Bizler Kartal’da ki anneler olarak buluşuyor güzel vakit geçiriyoruz, sizler de bize katılsanıza?

Nisan ayı itibari ile buluşmalara başlandı ve anneler ile tanışıyoruz. Çocuklarımızın yaşlarına göre anneler arasında ki sohbetler gerçekten çok keyifli olabiliyor. Kartal, Maltepe, Pendik yada diğer ilçelerde bulunan anneler de katılabilir tabi sosyal medya hesaplarını takip ederseniz bu buluşmalardan haberdar olabilirsiniz. Kahvaltı organizasyonu ile annelere de çekiliş ile süpriz hediyeler verildi tabi ben de o şanslı anneler arasındaydım. Kartal ve İpek ile birlikte katıldığımız ilk etkinlikti ve biraz korku ile katıldığım bu buluşmadan çok güzel bir şekilde çıktık. Kartal maşallah hiç huysuzluk yapmadı, İpek ablalar ile oynadı ben de anneler ile sohbet ettim. Çalışma hayatına başlamadan önce bu tür buluşmalar gerçekten çok keyifli. Bir sonraki buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Bakalım bizleri neler bekliyor, kimlerle tanışmış olacağız? Çekiliş çekilirken ilk benim ismimin okunması gerçekten şanslı olduğumu gösteriyordu çünkü uzun zamandan beri instagram da gördüğüm ama nasıl bir şey olduğunu çok merak ettiğim diş kaşıyıcı kolyesi bana çıkmıştı, baksanıza şunun güzelliğine :

emziren annelerin kolyesi

@babyandme_silicon_accessories

Emziren annelerin olmazsa olmazı olan ve soğuk içildiğinde tadının çok güzel olduğu MamiPower da bizlerleydi ve emziren anneler için içecek göndermişti. Bu dönemde benim en çok kullandığım ürünlerden biri olduğu için yine çok şanslıydım. Teşekkürler :

mamipower içeceği

@mamipowertr

Bebek ürünlerinde her geçen gün farklı şeyler üreterek biz annelerin gönlünde büyük yer tutan BabyCorner ürünleri de bizlerleydi. Bebek mendilleri ve önlük göndermişler, çok teşekkürler. Kartal büyürken kullandığımız ürünler de artmaya devam ediyordu. Yakında diş sezonumuz da olursa ağız bezlerine ve önlüklere çok ihtiyacımız olacak gibi.

baby corner ürünleri

@babycornertr

Hediyeler bunların dışında Gün Yayıncılıktan birbirinden farklı kitaplar ve MomsCotton ürünleriydi. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Yakacık Ramada Encore Otel çalışanlarına da teşekkürler. Bizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermeye çalıştılar. En basiti soğuk olan sütün hemen ısıtılması ve yanıma kadar getirmeleriydi. Anlayışınız için çok teşekkürler. Bakalım bir sonraki buluşma nerede ve ne zaman olacak. Sizler de mutlaka @kartalanneleri hesabını sosyal medya hesaplarınızdan takibe alın.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın