Sevgililer Günü Yaklaşıyor

Sevgililer Günü Yaklaşıyor

8 Şubat 2016 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Sevgililer günü mü? Şubat ayına girdik mi?

Zaman çok hızlı geçiyor özellikle de iki çocuklu anne olarak evde öyle hızlı geçiyor ki anlamıyorum bile. Evet artık iki çocuklu anneyim ve bir süreliğine evdeyim. Kızım ve oğlum ile güzel günler geçiriyoruz ama kısa bir süre olduğu için maalesef bu konuda çok üzgünüm.

Şubat ayına girdiğimizi nasıl fark ettim biliyor musunuz? Kartal’ın işitme testinin olduğu gün. Ay sonuydu ve artık Ocak ayı bitiyordu. Şubat ayı dop dolu bir ay, hem doğum günleri hem de sevgililer günü vardı. Ben evden çıkamıyorum ve bu sene maalesef hediye alamıyorum . Keşke daha önceden hazırlık yapmış olsaydım ama hamilelik süreci boyunca hem iş hem doğum hazırlıkları çok koşturmacalı geçti ve ben süpriz hazırlayamadım belki o hazırlar ne malum değil mi?

Sevgililer gününde değişik hediyeler almayı mı tercih edersiniz yoksa standart olan hediyelerden mi alırsınız? Sizin için bu gün önemli mi?

Bu tür günler aslında para tuzağı günler gibi , siz sevdiğiniz kişiye zaten istediğiniz zaman hediye almaz mısınız? Alırsınız değil mi? Ben alırım, özel bir gün olmasına gerek yoktur hatta bazı zamanlar olmadık bir zamanda hediye gönderirim ve şaşırtırım eşimde aynı şekilde yapar bana. Bu günler geldiği zaman bir gül alsanız bile normal günde alacağınız fiyatın yüzde yüzde farkı ile size satmaya çalışırlar sizde almak zorunda hissedersiniz ve alırsınız. Nerden çıkmış ki bu gün?diyenler kesinlikle vardır.

Geçenlerde çok ,ilginç hediye örnekleri gördüm, sizlerle de paylaşmak isterim, birkaç örnek belki siz kendiniz yaparsınız belki de uygun bir sitede bulur alırsınız. Şimdiden Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun. Sevginizi sadece tek güne saklamayın, yanınızda olan kişiye değer verin ki o da sevgisini size her daim göstersin. Buna hem kadının hem de erkeğin ihtiyacı var . Şimdi bu yazıyı okuduktan sonrada sevdiğiniz kişiye bir mesaj yada mail atın onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin ve mutlu olun .

Seni çok seviyorum ! demek çok mu zor?

sevgililer günü Sevgililer Günü Hediyesi değişik sevgililer günü hediyesi

kendin yap sevgililer günü

el yapımı hediye