İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Barbie Islak Kek Yapımı

Barbie bebekleri çocuklarımızın olmazsa olmazları arasında değil mi? Eee çeşit çeşit modeller yapılıp çocukların önüne serilirse daha ne olsun değil mi? Cimcime de bunlara bayılıyor ve bakın barbie evimiz için neler yaptık neler…

Islak kek, çoğu kişinin sevdiği tatlılar arasında bulunur. Biz de EvcilikTv youtube kanalında bunun nasıl yapıldığını gördük.Kendin Yap bölümü gerçekten çok güzel videolar yer alıyor izlemenizi tavsiye ediyoruz. Biz barbie bebek evimiz için buradan çok şey yapacağa benziyoruz onlardan biri de mutfağımız için hazırlamış olduğumuz ıslak keklerimiz. Peki bu ıslak kek nasıl yapılıyor? Bu arada instagram hesabımızda gördüyseniz eğer ,paylaştığımızda çoğu kişi gerçek ıslak kek sandı 🙂 hadi bakalım sizler de evinizde çocuğunuzla beraber evde ne yapabilirim diye düşünüyorsanız o zaman sizler için mükemmel bir önerimiz bulunuyor.

Malzemeler :

  • Sünger
  • Makas
  • Guaj Boya

Yapılışı :

Süngerleri kare kare kesin istediğiniz büyüklükte kesin. Daha sonra guaj boyadan kahverengi ile boyayın. Biraz kurumasını bekleyin ,kuruduktan sonra tekrar guaj boya ile üzerine sürün. İşte size barbie bebekleriniz için ıslak kek. Mükemmel değil mi? Evde çocuklarınızla yapabileceğiniz çok güzel ve eğlenceli bir etkinlik. Deneyin ve bizlerle paylaşın, bekliyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın