İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kliksa 1.Blogger Buluşması

Kliksa ,Mart 2012 yılı itibari ile çıkmış olduğu yolculuğuna çok hızlı ve gelişerek devam ediyor. Bunun arkasında çok özel insanlar bulunuyor gerçekten. Onlarla tanıştıktan sonra ne kadar aile olduklarını ve güler yüzlü olduklarını görüyorsunuz. Sizi dinleyen,derdinize çözüm bulabilecek olan birilerinin olduğunu bilmeniz ne kadar güven veriyorsa alışveriş yaptığınız yerde sorun yaşadığınızda o kişilere kolayca ulaşabilmeniz de o kadar önemli. Kliksa da o kişiler ile yakından tanışmak ve konuşmak çok güzeldi. Tekrar bizleri evlerinde misafir ettikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Doğumuna son iki hafta kalmış biri olarak o davete gitmem biraz tuhaf olabilir ama gittim ve iyi ki de gitmişim dedim. Bana enerji verdiler ve evimdeymişim gibi hissettirdiler. O kadar sıcak kanlı insanlar ki orada olduğum için çok mutlu oldum. İlk gelen bendim ,bazen bu huyuma sinir oluyorum ama ne yapayım ben de böyle heyecanlı biriyim.Aman geç kalmayayım diye erkenden yollara düşerim ,huyum kurusun. İyi ki erken gitmişim, içeriye girdiğim anda güler yüz ile başlayan karşılama içeride de sürdü. İlk olarak sıcak bir kahvaltı ile başladık…

Sohbet, muhabbet, annelik falan derken zaman çok hızlı geçmişti. Uzun zamandan beri görmediğim blogger arkadaşlarımı gördüğüm için mutlu oldum. Onlarla sohbet gerçekten çok iyi geldi. Bol bol fotoğraf çektik tabi ki onları instagram hesabımızda görmüşsünüzdür zaten.Kahvaltıdan sonra artık onları daha yakından tanımak için DERİN adı verilen toplantı salonuna girdik. Her toplantı salonu bir isim ile belirtilmişti. Çok hoşuma gitti gerçekten. Neden DERİN bu salonun adı diye sorma imkanına sahip olamadım ama kesinlikle çok güzel bir hikayesi vardır. 2012 yılında çıkmış oldukları yolculuklarının ne kadar hızlı ve güzel geçtiğini hazırlamış oldukları sunum ile bir kez daha gördük. Hepsi gerçekten çok güzel yürekli insanlar. Bazen bir etkinliğe gidersiniz, kendinizi soğuk hissedersiniz, boşuna gitmişim dersiniz ama bu buluşma böyle değildi. Hepsi mükemmel insanlar.

Sunumlar bitti derken Kübra hanım bizler için bir yarışma hazırladıklarını ve içimizden üç anneye de minik bir armağanlarının olduğunu söyledi. Heyecan başlamıştı ve bu yarışma nasıl olacaktı diye düşünürken iş başvuruları, youtube videoları gibi konularda sorular gelince anneler biraz şaşırarak cevap vermeye çalıştı. Çok eğlenceliydi gerçekten. Bu arada Kübra hanım bizler için de kurabiyeler hazırlamıştı, İpek çok beğendi.

Eee her güzel şeyin bir sonu olacaktı değil mi? Bu buluşmanın da sonuna gelmiştik. Bol bol fotoğraf çektikten sonra veda aşaması kötüydü aslında. Alışmıştık galiba bizi evlerinden en iyi şekilde ağırladıkları, misafir ettikleri için tekrar çok teşekkür ediyorum. Harika bir gün geçirdik onların sayesinde. Anneleri düşünmeniz her zaman öncelikli bizler için harikasınız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın