İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Star Wars Heyecanı Şimdi Toyzz Shopta

Büyüklerin ve çocukların en büyük heyecanlarından biri olan Star Wars yakında sinemalarda. Sinemaya girecekse tabi ki oyuncakları da mağazalarda yer alacak değil mi? Toyzz Shopta da bu ürünlerden var. Star Wars heyecanını şimdide de Toyzz Shop ile yaşama zamanı geldi.

Star Wars 7-Güç Uyanıyor filmi pek bana göre değil ama hayranları çok fazla. Hatta geçen sene İpek’le beraber ışın kılıcının kullanımı hakkında eğitim almış ve rekora imzamızı atmıştık. Eğitim çok güzel ve eğlenceliydi, İpek hala aklına geldikçe onları anlatır. Bende bunun üzerine Toyzz Shopta gezerken  Luke Skywalker karakteri ile karşılaştım ve alsam acaba İpek ne hisseder dedim. İpek’e göre değil ama babamız bu oyuncağa kesinlikle bayılacaktı. 30 cm boyunda olan bu oyuncak benim bile ilgimi çektiyse neden çocukların ilgisini çekmesin ki değil mi?Sizler de bakmak isterseniz linke mutlaka tıklayın, fiyatı da çok uygun geldi. Toyzz Shopta bazen uygun ürünler olabiliyor buda bence onlar arasında. Star Wars filmi vizyondayken bence bunu kaçırmayın.

Bu arada Toyzz Shopta sadece oyuncak yok biliyorsunuz. Kartal’a neler aldım neler. Bebedor ürünlerini İpekte çok kullandım ve memnun kalmıştım. Şimdi Kartal içinde birşeyler alma zamanı gelmişti. Banyo için sünger, kulak karıştırıcı pamuğu, burun aparatı, emzik ve daha neler neler var hepsinden dayanamadım aldım. Sizlere de tavsiye ediyorum, mutlaka sitesinden bakın.

Geçen haftalarda sizinle bir yazımızı paylaşmıştık. HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) ile Toyzz Shop çok güzel bir kampanyaya adım atmışlardı. Bir yıl boyunca alınan oyun hamırlarında 2 TL si bu kampanyaya aktarılacak. Bununla ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz linkimize tıklayabilirsiniz. Ürün satın almak isterseniz de mutlaka mağazaya gidin yada internet sitesinden alışveriş yapın. Çocuklarımızın en çok oynadığı ürünler arasında oyun hamurları yer alıyor, özellikle kreşler bu kampanyaya katılsa ne güzel olur değil mi? 4 lü oyun hamurlarından alacağınız her bir ürün için 2 TL bu kampanyay aktarılacak ,üstelik 8,90 TL. Hayvan Dostu , çocuklarımıza hayvan sevgisini ne kadar aşılarsak bizler ve onlar için o kadar iyi olur. Sokakta sakat bir hayvan gördüğü zaman ne yapılması gerektiğini bilirlerse o kadar faydalı bireyler yetiştirmiş oluruz.

Kartal’ın ailemize katılmasıyla beraber büyümeye başlayan ve “ABLA” olacak olan İpek heyecanla Kartal acaba bana gelirken ne getirecek diye düşünüyor. Acaba ne getirecek? Her gün kardeşinden isteği değişen cimcimeye bakalım Kartal ne alacak? Komik ama çok eğlenceli geçen bu günler de son haftalarımızı yaşarken bakalım zaman bize neler gösterecek?

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın