Just Dance Now-2015

Just Dance Now-2015

4 Aralık 2015 0 Yazar: Batuhan Öğünlü

Just Dance Now-2015 ile tanıştınız mı? Böyle güzel ve eğlenceli bir uygulama ile tanışmadıysanız kötü olmuş ama bizler sizin için bu uygulama hakkında bilgiler edindik. Peki bu uygulama nasıl bir şey? Neler yapılabiliyor? Just Dance Now nedir?Hadi hep birlikte bunun hakkında bilgiler alalım.

Google Play’den kolaylıkla indirebildiğiniz bu uygulama hem android hem de İphone lar için uygun. Her iki telefona da rahatlıkla indirebildiğiniz bu uygulama ile wii gibi bir etkinlik içerisinde kendinizi bulabiliyorsunuz. Bunda tek fark elinizde telefonunuzun olması ve farklı ülkelerden kişilerin canlı olarak katılması ile gerçekleşmesi. Evet bu eğlence canlı olarak gerçekleşiyor.

just dance now yükleme

Biz de #BurcuveBatu youtube kanalımızda sizler için denedik ve çok eğlendik. Videomuz yayınlandıktan sonra çok güzel tepkiler aldık ve bu uygulamanın nasıl bir şey olduğunu sordular. Bunun üzerine kısa bir yazı yazmaya karar verdik. Videomuzu mutlaka izleyin ve abone olmayı da unutmayın. Biz bu uygulamayı çok beğendik ve arada da yapacağımıza eminiz.

Tek kişilik, çift kişilik yada dört kişinin aynı anda oynayabileceği bölümler bulunuyor. İstediğiniz dansları seçebiliyorsunuz fakat bazı müzikler ücretli olabiliyor. Aylık ve birkaç şarkıyı seçebiliyorsunuz ve ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz ama standart olan müzik ve danslarda çok güzel. Siz videomuzu izleyin ve karar verin bence. Biz çok eğlendik ,sizlerde kesinlikle çok eğleneceksiniz buna eminiz.

just dance now oyunları

Bizde sizlere minik bir tavsiye olsun 🙂