Yaz Bitti Şimdi Bakım Zamanı

Yaz Bitti Şimdi Bakım Zamanı

30 Kasım 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Sonbaharın ilk günlerinde yaz boyu güçlü güneş ışınlarına maruz kalan cildimizin şimdi bakıma ihtiyacı var. Mevsim geçişleri doğanın her ayrıntısına yansırken cildimiz de sonbaharda sararan yapraklar gibi renk değiştiriyor, kuruyor ve çatlıyor.Paraben ve parfüm içermeyen, içeriğindeki ProVitamin B5’le cildi yenileyen Bepanthol Cilt Bakım Ailesi’nin yeni ürünleri Onarıcı Bakım Merhemi ve Dudak Bakım Kremi artık eczanelerde cildine özen gösterenleri bekliyor

ProVitamin B5 içeriğiyle koruyucu, nemlendirici ve onarıcı bakım

Her geçen gün büyüyen Bepanthol Cilt Bakım Ailesi, sağlıklı cildin ana yapı taşını oluşturan vitaminlerden ProVitamin B5 içeriğiyle, cildinizi koruyor, onarıyor ve ona iyi bakıyor.

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi ve Dudak Bakım Kremi içerisinde cildin yenilenme sürecini hızlandıran ProVitamin B5 bulunuyor. Ürünler paraben veya parfüm içermiyor.

El üstü, dirsek, topuk, diz gibi cildin yıpranan bölgeleri için geliştirilen Onarıcı Bakım Merhemi, nem kaybeden ve günlük yaşam içerisinde tahriş olan cilde ihtiyaç duyduğu bakımla yoğun nemlendirme ve onarım sağlıyor. Sağlıklı bir cildin ana yapıtaşını oluşturan vitaminlerden ProVitamin B5 içeriğiyle dış etkenlere karşı savunmasız kalan cildin bariyerini güçlendiriyor.

Kuruluğa bağlı pul pul dökülen, kızaran cilt bölgeleri için nemlendirici bakım sağlayan, Bepanthol Cilt Bakım Ailesi’nin bir diğer ürünü Cilt Bakım Kremi günlük bakımla şehir hayatının koşullarının etkisine karşı cildinizi koruyor. Hızlı emiliyor ve yağlılık hissi bırakmıyor.

bepanthol aile bakım seti

 

Bepanthol Dudak Bakım Kremi ise içerdiği Provitamin B5 ve E vitaminiyle kuru ve çatlamış dudaklar için anında ve yoğun nemlendirme, onarım ve koruma sağlıyor.  Makyaj öncesi nemlendirici bakım kremi olarak da kullanılan ürünle ruj sürmek de kolaylaşıyor. Dermatolojik olarak test edilmiş olan ürün, farklılaşan, akmayan ve bulaşmayan, hijyenik tüp formuyla ellere temas etmeden dudağa kolaylıkla sürülebiliyor.

Sağlıklı cildin ana yapıtaşını oluşturan vitaminlerden ProVitamin B5, cilt hücrelerinin yapımında ve yenilenmesinde içerden etki ediyor. Her geçen gün büyüyen Bepanthol Cilt Bakım Ailesi’nin uzmanlığı, ProVitamin B5’ten geliyor.

Kışa yumuşacık bir geçiş yapmak, cildini korumak, gerektiğinde onarmak ve ona iyi bakmak isteyenler için Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi, Dudak Bakım Kremi ve Cilt Bakım Kremi eczanelerden temin edilebiliyor. Ayrıntılı bilgi www.bepanthol.com.tr  adresinde yer alıyor.