İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Moms Cotton Pamuklu Ürün Çeşitleri

“Seni pamuklara sarmalar sararım” şarkı sözüyle çıkmış olan Moms Cotton ile tanışmaya ne dersiniz ? Adından da anlaşılacağı gibi pamuk gibi ürünler bunlar. Hayatımızın en önemli varlıkları olan bebeklerimiz için üretilen Moms Cotton ürünlerine ulaşmanız çok kolay…

31 haftayı geride bırakırken hazırlıkların devam ettiğini biliyorsunuz ve bazen bebeğim için ne önemli diye düşünürken farklı ama çok özel şeyler önünüze çıkabiliyor. Onlardan biri de Moms Cotton oldu benim için. Bebek araba örtüleri ile tanımıştım onları ama yeni çıkarmış oldukları kullan at bebek mama örtüsü ile de gönlümü feth ettiler. Peki bu kullan at bebek masa örtüsü nasıl bir şey?

İlk elime aldığım zaman tuhaf karşıladım, nasıl yani kullan at mı? Bir kere kullanıcam sonra atıcam bu özel parçayı? Sonra anladım ki bu ürün gerçekten çok önemli. Bazen gittiğimiz yerde bebek mama sandalyesi ararız değil mi? Bulsakta nasıl pis olduğunu görür temizlemeye başlarız işte artık bu temizleme olayını unutun çünkü bu özel örtü bebeğinizin sağlığı için çok özel hazırlanmış. Bir pakette 5 adet bulunuyor ve 12,90 TL . Bazen nelere para vermiyoruz ama buna verilir değil mi?

kullan at bebek masa örtüsü

Bebek arabası örtüsü ile tanımıştım dedim ya işte ona bayıldım, nasıl güzel nasıl özel. İpek bebek arabasına doğru düzgün binmedi, doğduğu aydan dolayı mı yoksa bizim tembelliğimiz mi bilmiyorum ama pek kullanmadık, almış öyle anneanne evinde duruyor. Şimdi oğluş gelecek ve artık bebek arabası kullanacağız , ee havalar serin, soğuk olacak derken battaniye nasıl bir şey olsun derken aklımıza geldi. Tasarımı çok farklı , sizler de incelerseniz önce nasıl bir şey bu diyebilirsiniz. Gözünüzün önünde canlandıramayabilirsiniz ama gerçekten kullanmaya değer bir ürün. Oğluş geldiği zaman devamlı kullanacağımıza eminim.

MomsCotton ürünleri

Yeni yıl yaklaşıyor ve sevdikleriniz arasında yeni doğum yapmış kişiler kesin vardır. Neden onların bebekleri için özel ve farklı bir hediye almak istemeyeseniz ki? O zaman bence bakmanız gereken yerler arasında burası da olmalı. Bazen bir arkadaşınızın tavsiyesi sizleri çok kolay hediye bulmanıza neden olabilir. Bizden de küçük bir tüyo olsun sizlere. Siz ürünleri bir inceleyin harikalar gerçekten.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın