İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yılbaşı Özel Organik Bebek Setleri

Çocuklar için %100 organik üretim yapan ve bunu uluslararası GOTS sertifikasıyla tescilleyen Organickid’ten yepyeni bir konsept… Organickid artık özel günler için hazırladığı hediye setlerini anne ve bebeklerle buluşturuyor. Ducky, Mermaid, Hippo ve Ducky Extended adlı 4 farklı konseptten oluşan ve birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı setler özellikle yılbaşı, özel günler ve baby shower gibi etkinlikler için tercih edilebilecek.

Ducky, Mermad, Hippo ve Ducky Extended koleksiyonlarından oluşan hediye setleri bu ay satışa çıkıyor. Kız, erkek bebek ve çocuklar için özel olarak tasarlanan hediye setleri yılbaşı, özel günler ve babyshower etkinlikleri için ideal. Hediye setleri 4 farklı konseptten oluşuyor ve her bir setin içinde farklı ürünler yer alıyor.

yılbaşı hediye seti

Ducky Koleksiyonu’nda naturel renkte kumaş bornoz sarı ördekli, yıkama lifi, ağız/ter bezi, çanta, Doccia Şampuan, badem yağı, banyo köpüğü yer alıyor. Mermaid Koleksiyon ise pembe renkte kumaş bornoz denizkızı aplikeli, yıkama lifi, ağız/ter bezi, çanta, Doccia Şmapuan, badem yağı mevcut.

Hippo Koleksiyon’da Mavi renkte kumaş bornoz hippo aplikeli, yıkama lifi, ağız/ter bezi, çanta, Doccia Şampuan, Ducky Koleksiyon (Extended)’da ise naturel renkte kumaş bornoz sarı ördekli, 2 adet body, yıkama lifi, ağız/ter bezi, çanta, Doccia Şampuan, badem yağı banyo köpüğü bulunuyor.

organickid bebek ürünleri

Tüm İhtiyaçları Karşılayacak

Hediye setleri hastane çıkış setleri dışında organik hediye almak isteyenler için özel olarak üretildi. Bu setler bebeklerin ilk 1 yılında banyo bakımından tüm ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde özenle tasarlandı. Hediye setlerinde her türlü cilt yapısına uygun organik sebzeden üretilen şampuanlar, hassas ciltli bebek düşünülerek üretilen havlu kumaşlar bulunuyor. Çantalar ise gerek banyo setleri gerekse bebeklerin tüm ihtiyaçlarını annelerin yanında rahatça taşıyabilmesi içi hazırlandı.

Hediye setleri www.organikcid.com.tr adresinde Organickidy tarafından üretilen kasalar içinde satışa sunuluyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın