Öğretmenler Gününe Özel Fırsatlar

Öğretmenler Gününe Özel Fırsatlar

19 Kasım 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

24 Kasım Öğretmenler günü yaklaşırken , bir çok yer öğretmenlere özel indirimler gerçekleştirirken ücretsiz gezip görebileceği yerlere de sahip olabilecekler. Bizler de sizler için bu özel fırsatları toparladık. Belki bu zamana kadar gitmek çok istediğiniz yer öğretmen olduğunuz için indirimli yada ücretsizdir.

  • Müze Mağazaları

öğretmenler günü hediyesi

Eğitim – öğretimin en önemli fertleri öğretmenlerimiz için birçok kültürel hediye alternatifini bir arada sunan BKG, Prestij Kitap Koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri tarafından kaleme alınan ve 12.500 yıllık Anadolu tarihinden başlayarak, kültürel ve tarihi mirasımız ve değerlerimizin ele alındığı yayınlar, Müze Mağazaları’nda öğretmenleri için hediye almak isteyenleri bekliyor.Sanat Tarihçisi Prof. Dr. Nurhan Atasoy’un kaleminden; üç kıtaya yayılan büyük bir imparatorluğun sahibi olan padişahların bilinmeyen ve ulaşılamayan hayatlarının ele alındığı Harem, Tarih boyunca kültürler ve dinler arası diyaloğun ve etkileşimin bir bileşkesi olan ve onlarca medeniyete ev sahibi yapan Anadolu’nun kapsamlı bir portresinin Gürol Sözen’in dilinden çizildiği Anatolia …

 

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, Öğretmenler Günü’ne özel kampanya düzenliyor. 24 – 29 Kasım tarihleri arasında KidzMondo’ya gelen tüm öğretmenler, öğretmen kimlik kartlarını gösterdikleri takdirde KidzMondo’nun misafiri olacak ve giriş ücreti ödemeyecek.Beraberinde getirecekleri Çocukların giriş ücreti de Yüzde 50 indirimli!

  • LC Waikiki’den İndirim

Okullarda şık ve rahat olmak isteyen öğretmenlere zamansız ve vazgeçilmez seçenekler sunan LC Waikiki Formal Giyim Koleksiyonu 21-22-23 ve 24 Kasım tarihlerinde  öğretmenlere özel %15 indirim fırsatı sunuyor.

lcwaiikii kombin öğretmenler için kombin

 

Legoland Discovery center

Tamamı 3.000 m²’lik bir alana yayılan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, sunduğu eğlenceli ve öğretici etkinliklerle Öğretmenler Günü’nde de 3-10 yaş arası çocuklu ailelerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, kutsal bir görev üstlenen ve hepimizi yetiştiren öğretmenlerimize 20-24 Kasım tarihleri arasında kapılarını ücretsiz açıyor. İlk girişte sizi 6.2 metrelik Zürafa Zarife’nin karşıladığı 2 milyon LEGO® parçasıyla dolu bu harika merkez, hafta boyunca ziyaret eden tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutluyor. Girişte onlara hazırladığı kartı hediye ederek ve ikramlarıyla bir kez daha öğretmenlerimizi hatırlıyor.

 

 

21-24 Kasım arasında İstanbul Akvaryum’ a gelen tüm öğretmenlere giriş ücretsiz. Yanlarında gelen misafirler ise %30 indirimli olarak gezebilirler. Bu fırsatı kaçırmayın.

istanbul akvaryum öğretmen